Vyžarujte pozitívne vibrácie s týmto oslnivým dúhovým trblietavým ciferníkom. Tieto nádherné hodinky s ombre efektom hýria farbami a sú dokonalou pripomienkou, ako nájsť kúzlo v každodennom živote. Kontrastný klasický zlatý remienok náramku robí z tohto kusu všestranný doplnok a je to dizajn, ktorý určite pritiahne nejaké komplimenty.

Zlatý náramok Olivia Burton Rainbow Glitter Dial

Zlatý náramok Olivia Burton Rainbow Glitter Dial


Tieto úžasné hodinky sa neboja byť farebné. Šumivé krištáľové bagety hodinové značky sú osadené proti kontrastnému polociferníku, ktorý je obalený ružovým zlatom. Jemný kvetinový kožený remienok zjemňuje dizajn, vďaka čomu je ideálny na nosenie s čímkoľvek doplnkom do vašej zbierky.

Hodinky s koženým remienkom Olivia Burton Rainbow Rose Gold White Dial Blossom


Jemné dúhové vplyvy v tomto úžasnom dizajne sú ideálne na pridanie štipky farby do vášho každodenného vzhľadu. Výrazný biely ciferník Demi je doplnený sieťovaným remienkom z ružového zlata, ktorý je nastaviteľný tak, aby vyhovoval vášmu štýlu.

Olivia Burton Rainbow White Dial Rose Gold Mesh Remienok hodinky


Hodinky Olivia Burton Sparkle Butterfly Bracelet OB16MB38 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z ružového zlata pozlátené iónovým povrchom z nehrdzavejúcej ocele a sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má motýľový vzor ružového až bieleho ombre analógového ciferníka s trblietavými kryštálmi a syntetickými perlami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hĺbka puzdra pribl. 8,10 mm.

Sieťovaný náramok Olivia Burton Sparkle Butterfly Midi Rose Gold


Tieto úžasné hodinky, inšpirované pôvodným udržateľným materiálom Terrazzo, majú 34 mm ciferník Demi, ktorý je zdobený ručne ilustrovanou potlačou. Potlač je navrstvená na škvrnitý ciferník, aby vytvorila remeselnícky dojem. Hodinky sú orámované kontrastným puzdrom z ružového zlata a sú zakončené ekologickým svetlošedým remienkom, vďaka čomu sú ideálne na každodenné nosenie.

Hodinky Olivia Burton Terrazzo Florals s ružovým zlatom a svetlosivým remienkom


Hodinky Olivia Burton Treasure Demi Bracelet OB16MOP25 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s trblietavým krištáľovým rámom a zodpovedajúci náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má perleťový analógový ciferník s kryštálovými indexmi, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hĺbka puzdra pribl. 7,70 mm.

Náramok Olivia Burton Treasure Demi Mother Of Pearl Crystal Crystal


Tento štýl, vyrobený s výrazným perleťovým ciferníkom, vyzerá, akoby mohol byť vytvorený zo skutočnej podvodnej mušle. S vírivou kvetinovou potlačou v kontrastnej zmesi modrých odtieňov. malé kývnutie na vlny oceánu. kus je zakončený všestranným strieborným sieťovaným remienkom.

Olivia Burton Under The Sea Silver Boucle Mesh náramok


Tieto krásne jemné hodinky, inšpirované vintage drobnosťami, majú sivý ciferník s kontrastným puzdrom z ružového zlata. Kus je zakončený mäkkým koženým remienkom London Grey, ktorý je zdobený motívom mašle pozlátenej ružovým zlatom.

Hodinky s koženým remienkom Olivia Burton Vintage Bow Rose Gold London Grey