Tieto úžasné hodinky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele majú nápadný rám tachymetra z ružového zlata s trblietavými kubickými zirkónmi. Hodinky majú kontrastný jasne šedý ciferník s 3 subciferníkmi a podpisovým logom vlajky Tommy Hilfiger na 12. hodine. Hodinky sú zakončené článkovým náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zapínaním na sponu.

Tommy Hilfiger Ari ružovo pozlátený náramok s dvojfarebným sivým chronografom

Tommy Hilfiger Ari ružovo pozlátený náramok s dvojfarebným sivým chronografom


Hodinky Tommy Hilfiger Brooke 1782512 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s bielym rámom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má vzorovaný strieborný analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami a dátumovkou, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov

Strieborný náramok Tommy Hilfiger Brooke


Tieto úžasné hodinky dodajú vášmu každodennému životu šmrnc. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom a má krištáľový rám. Kontrastný hnedý ciferník slnečných lúčov sa trblieta s hodinovými značkami a ručičkami z ružového zlata. Dokončené s článkovým náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zapínaním na sponu.

Tommy Hilfiger sivá hnedá ciferník Crystal Set rám ružové zlato á náramok


Tieto úžasné hodinky dodajú vášmu každodennému životu šmrnc. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom a má krištáľový rám. Kontrastný ružový ciferník slnečných lúčov sa trblieta s hodinovými značkami a ručičkami z ružového zlata. Ukončené jemným ružovým koženým remienkom a tradičným zapínaním na pracku.

Hodinky Tommy Hilfiger Grey Rose Gold pozlátené ružovým kryštálovým ciferníkom s koženým remienkom


Hodinky Tommy Hilfiger Kenzie 1782557 kombinujú 40 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s trblietavým krištáľovým rámom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami a dátumovkou, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Tommy Hilfiger Kenzie Crystal Beel náramok


Hodinky Tommy Hilfiger Kenzie 1782558 kombinujú 40 mm okrúhle zlaté IP puzdro z nehrdzavejúcej ocele s trblietavým krištáľovým rámom a zlatý IP náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má zlatý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami a dátumovkou, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Tommy Hilfiger Kenzie zlatý náramok s krištáľovým rámom


Hodinky Tommy Hilfiger Kenzie 1782554 kombinujú 40 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s bledomodrým rámom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má bledomodrý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, denným dátumovkou, krištáľovými hodinovými značkami a tachymetrickou stupnicou, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dvojfarebný náramok Tommy Hilfiger Kenzie


Hodinky Tommy Hilfiger Kenzie 1782555 kombinujú 40 mm okrúhle dvojfarebné puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, denným dátumovkou a krištáľovými hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dvojfarebný náramok Tommy Hilfiger Kenzie