Hodinky Sekonda Charlotte Ladies 40478 kombinujú 33 mm okrúhle strieborné púzdro z kovovej zliatiny pokovované iónmi so žiarivým krištáľovým rámom a strieborný náramok z kovovej zliatiny s prehnutou sponou. Má bledomodrý analógový ciferník so striebornými rímskymi číslicami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Sekonda Charlotte Blue Dial náramok

Sekonda Charlotte Blue Dial náramok


Hodinky Sekonda Charlotte Ladies 40477 kombinujú 33 mm okrúhle strieborné púzdro z kovovej zliatiny pokovované iónmi so žiarivým krištáľovým rámom a strieborný iónový náramok z kovovej zliatiny s prehnutou sponou. Má ružový analógový ciferník so striebornými rímskymi číslicami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Sekonda Charlotte Pink Dial náramok


Hodinky Sekonda Ladies 1970 Black & Silver Dial 40359 kombinujú 41 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s roztiahnuteľným. Má dvojfarebný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda s čiernym strieborným ciferníkom zo 70. rokov


Hodinky Sekonda Ladies 1970 Gold & Black Dial 40379 kombinujú 22 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s roztiahnuteľným. Má dvojfarebný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda 1970 v zlatom čiernom ciferníku


Hodinky Sekonda Ladies 1970 Gold & Blue Dial 40377 kombinujú 22 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a hnedý kožený remienok s tradičnou prackou. Má dvojfarebný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda so zlatým modrým ciferníkom zo 70. rokov


Hodinky Sekonda Ladies 1970 Red & Silver Dial 40376 kombinujú 40 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má dvojfarebný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda s červeným strieborným ciferníkom zo 70. rokov


Hodinky Sekonda Ladies 1970 Red & Silver Dial Watch 40378 kombinujú 36 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s rozšíriteľným. Má dvojfarebný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda s červeným strieborným ciferníkom zo 70. rokov


Hodinky Sekonda Ladies 1970 Silver Case & Black Strap 40358 kombinujú 16 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda 1970 Silver Case s čiernym remienkom