Hodinky Guess Grace Rose Gold Plated GW0400L3 kombinujú 22 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z ružového zlata s prehnutou sponou. Má analógový ciferník z ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 10 metrov.

Ružovo pozlátené hodinky Guess Grace

Ružovo pozlátené hodinky Guess Grace


Hodinky Guess Heiress Blue Rubber Strap GW0407L1 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a modrý gumený remienok s tradičnou prackou. Má dvojfarebný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky majú kompletný krištáľový ciferník a puzdro.

Guess Heiress modré hodinky s gumeným remienkom


Hodinky Guess Ladies Afterglow Blue Dial GW0312L1 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má modrý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky majú krištáľový ciferník a povrchovú úpravu lunety.

Dámske hodinky Guess Afterglow s modrým ciferníkom


Hodinky Guess Ladies Afterglow Gold Plated GW0312L2 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske zlaté hodinky Guess Afterglow


Hodinky Guess Ladies Afterglow Rose Gold Plated GW0312L3 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele z ružového zlata so zapínaním na tlačidlo. Má analógový ciferník z ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky disponujú krištáľovým puzdrom a ciferníkom.

Dámske hodinky Guess Afterglow s ružovým zlatom


Hodinky Anna od Guess sú perfektné hodinky na každodenné nosenie. Kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má odvážny dizajn. Strieborný ciferník slnečných lúčov je osadený doplnkovými hodinovými značkami v striebornom tóne a ručičkami s ikonickým do seba zapadajúcim logom G v strede. Kus je zakončený náramkom z nehrdzavejúcej ocele s vyrazeným logom a rámom zo sady šumivých krištáľov.

Dámske hodinky Guess Anna


Hodinky Anna od Guess sú perfektné hodinky na každodenné nosenie. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má lesklé ružové zlato. Slnečný ciferník z ružového zlata je osadený doplnkovými značkami hodín z ružového zlata a ručičkami s ikonickým do seba zapadajúcim logom G v strede. Kus je zakončený embosovaným ružovým zlatom pozláteným náramkom a trblietavým krištáľovým rámom.

Dámske hodinky Guess Anna


Tieto nápadné dvojfarebné hodinky Astra vyrobené z nehrdzavejúcej ocele dodajú vášmu každodennému vzhľadu trendový vzhľad. Strieborný ciferník má diskrétny dizajn G a je osadený kontrastnými pozlátenými hodinovými značkami a ručičkami. Kus je zakončený dvojfarebným náramkom z nehrdzavejúcej ocele a pozláteným.

Dámske hodinky Guess Astral