Tieto vysoko kvalitné hodinky pre sestry od Rotary sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Okrúhly ciferník je vybavený luminiscenčnými ručičkami, ktoré zaisťujú, že čas je viditeľný aj za zhoršených svetelných podmienok. Každá hodina je označená číslicou. Puzdro s: cca 32 mm. Vodotesnosť: 30 metrov. Quartzový strojček

Otočné unisex hodinky so sestrou

Otočné unisex hodinky so sestrou


Dámske športové hodinky Seiko 5 SRE003K1 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má modrý analógový ciferník s ručičkami a hodinovými značkami LumiBrite a displejom dňa a dátumu na tretej hodine, ktorý je chránený tvrdým sklom. Sila je generovaná automatickým pohybom. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske športové hodinky Seiko 5


Dámske športové hodinky Seiko 5 SRE004K1 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s ručičkami a hodinovými značkami LumiBrite a displejom dňa a dátumu na tretej hodine, ktorý je chránený tvrdým sklom. Sila je generovaná automatickým pohybom. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske športové hodinky Seiko 5


Dámske športové hodinky Seiko 5 SRE005K1 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a hnedý kožený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má hnedý analógový ciferník s ručičkami a hodinovými značkami LumiBrite a displejom dňa a dátumu na tretej hodine, ktorý je chránený tvrdým sklom. Sila je generovaná automatickým pohybom. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske športové hodinky Seiko 5


Dámske športové hodinky Seiko 5 SRE006K1 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele vo farbe ružového zlata a hnedý kožený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má hnedý analógový ciferník s ručičkami a hodinovými značkami LumiBrite a displejom dňa a dátumu na tretej hodine, ktorý je chránený tvrdým sklom. Sila je generovaná automatickým pohybom. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske športové hodinky Seiko 5


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu šmrnc s týmito štýlovými hodinkami od Seiko. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má biely strieborný ciferník, ktorý je osadený trblietavými značkami hodín a ručičkami z nehrdzavejúcej ocele. Kus je zakončený náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zapínaním na sponu.

Dámsky náramok Seiko


Hodinky Seiko kombinujú 28,7 mm puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má hnedý ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený pod zakriveným tvrdeným sklom. Hodinky poháňa quartzový strojček a majú tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámsky hnedý náramok Seiko


Dámske hodinky Seiko SUR630P1 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v ružovom zlate a náramok z nehrdzavejúcej ocele v ružovom zlate so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s hodinovými značkami v tóne ružového zlata a ručičky LumiBrite, ktoré sú chránené pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov. Priemer púzdra: 29,8 mm Váha približne: 57,0 gramov

Dámsky náramok Seiko Conceptual Rose Gold Tone