Hodinky Nomination Composable CLASSIC Paris Glitter Rose Gold Tone Watch 076034/025 kombinujú 31 mm puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata. Náramok z nehrdzavejúcej ocele je možné rozšíriť a / alebo prispôsobiť pomocou skladacích príveskov CLASSIC. Má ružovo-zlatý trblietavý analógový ciferník s trblietavým kubickým zirkónom na šiestich hodinách, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Nominačné zložiteľné klasické hodinky Paris Glitter Rose Gold

Nominačné zložiteľné klasické hodinky Paris Glitter Rose Gold


Hodinky Nomination Composable CLASSIC Paris Glitter Silver Tone Watch 076033/023 kombinujú 31mm puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele. Náramok z nehrdzavejúcej ocele je možné rozšíriť a / alebo prispôsobiť pomocou skladacích príveskov CLASSIC. Má strieborný trblietavý analógový ciferník s trblietavým kubickým zirkónom na šiestich hodinách, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Nominačné zložiteľné klasické hodinky Paris Glitter Silver Tone


Hodinky Nomination Composable CLASSIC Paris Gold Tone Watch 076035/017 kombinujú 31 mm zlaté puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele. Náramok z nehrdzavejúcej ocele je možné rozšíriť a / alebo prispôsobiť pomocou skladacích príveskov CLASSIC. Má strieborný analógový ciferník s trblietavým kubickým zirkónom na šiestej hodine, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Nominačné skladateľné klasické hodinky v zlatej farbe v Paríži


Tieto elegantné hodinky od Nomination sú dokonalým doplnkom každého moderného outfitu. S čiernym slnečným ciferníkom s kontrastnými striebornými ručičkami a hodinovými značkami s trblietavým kubickým zirkónom na šiestej hodine. Je doplnený o náramok z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je možné rozšíriť a/alebo prispôsobiť pomocou skladacích príveskov CLASSIC.

Dámsky nominačný čas skladateľný náramok s čiernym kubickým zirkónom


Nominácia nám prináša tieto štýlové náramkové hodinky z nehrdzavejúcej ocele. S bielym perleťovým ciferníkom so striebornými ručičkami a hodinovými značkami a kubickým zirkónom na šiestej hodine. Náramok je možné rozšíriť a/alebo prispôsobiť pomocou skladacích príveskov CLASSIC.

Dámsky nominačný čas skladateľný náramok s perlami s kubickými zirkónmi


Nominácia nám prináša tento moderný skladací náramok. S ružovým slnečným ciferníkom a striebornými ručičkami a hodinovými značkami s kubickým zirkónom na šiestej hodine. Náramok z nehrdzavejúcej ocele je možné rozšíriť a / alebo prispôsobiť pomocou skladacích príveskov CLASSIC.

Dámsky nominačný náramok s ružovým kubickým zirkónom


Tieto štýlové hodinky s náramkom Composable nám kúpila spoločnosť Nomination. Disponuje strieborným ciferníkom slnečného žiarenia s striebornými ručičkami a hodinovými značkami a trblietavým kubickým zirkónom na šiestej hodine. Náramok z nehrdzavejúcej ocele je možné rozšíriť a / alebo prispôsobiť pomocou skladacích príveskov CLASSIC.

Dámsky nominačný náramok s kubickým zirkónom v striebornom tóne


Dánsky dizajnér Christian Mikkelsen predstavuje tieto klasicky navrhnuté hodinky Obaku. Tieto hodinky s ružovým zlatom pozláteným náramkom z nehrdzavejúcej ocele s dôveryhodným prehnutím na spone a sklom z minerálneho kryštálu chrániacim ciferník ponúkajú množstvo skvelých praktických vlastností, ako aj módnosti. Duo ručičiek ružového ciferníka poháňaných kremeňom a biele pozadie ciferníka dokonale pokračujú v téme, čo vedie k skvelému predmetu na každodenné nosenie a každú príležitosť. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Obaku Blomme ružovo pozlátený sieťovaný náramok