Hodinky Michael Kors Lexington MK7277 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s trblietavým krištáľovým rámom a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má tmavomodrý trblietavý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovkou a subciferníkmi chronografu, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Náramok s chronografom Michael Kors Lexington

Náramok s chronografom Michael Kors Lexington


Hodinky Michael Kors Lexington Lux Chronograph MK7276 kombinujú 38 mm okrúhle zlaté puzdro z nehrdzavejúcej ocele PVD s trblietavým krištáľovým rámom a zlatým náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má hnedý analógový ciferník z korytnačiny s dátumovkou a subciferníkmi chronografu, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Náramok s chronografom Michael Kors Lexington Lux


Hodinky Michael Kors MK7280 Lennox kombinujú 33 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s bielym krištáľovým rámom a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami a indexmi chránenými pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Strieborné krištáľové hodinky Michael Kors Mini Lennox


Predstavujeme Mini Portia od Michaela Korsa, elegantné hodinky s atraktívnym minimalistickým štýlom, ktoré sa hodia na každú príležitosť. Oceľový dizajn pozlátený ružovým zlatom sa vyznačuje okrúhlym ružovým ciferníkom s elegantnými hodinovými značkami obušku, štíhlymi ručičkami a oslnivým pomocným ciferníkom v tvare sekundy pre pútavý povrch. Kompletné s náramkom a bezpečnou sponou na rozmiestnenie tlačidla, nakupujte s dôverou. Šírka púzdra: 28 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50m

Michael Kors náramok Mini Portia Rose Tone


Od Michaela Korsa sú tieto úžasné náramkové hodinky pozlátené ružovým zlatom, doplnené o krásny perleťový ciferník chronografu a trblietavé kamienkové akcenty. Popis produktu:. Náramkové hodinky s ružovým zlatom. Ciferník chronografu Mother of Pearl. Quartzový strojček. Rozmery: 39 mm, hĺbka 12 mm. Vodotesnosť: 100 metrov

Michael Kors Mother Of Pearl Stone Chronograph Ciferník Rose Gold Plated náramok


Hodinky Michael Kors Parker MK2974 kombinujú 39 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele s trblietavým krištáľovým rámom a červeným koženým remienkom Bordeaux s logom MK s tradičnou prackou. Má analógový ciferník s logom MK vo farbe ružového zlata s luminiscenčnými ručičkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky s remienkom Michael Kors Parker Mk Logo Bordeaux


Hodinky Michael Kors Parker MK7283 kombinujú 39 mm okrúhle púzdro z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe s trblietavým krištáľovým rámom a zlatým náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má analógový ciferník s trblietavým krištáľovým logom MK s luminiscenčnými ručičkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Náramok s logom Michael Kors Parker Mk


Hodinky Michael Kors Parker MK2973 kombinujú 39 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe s trblietavým krištáľovým rámom a hnedým koženým remienkom s logom MK s tradičnou prackou. Má analógový ciferník s logom MK zlatej farby s luminiscenčnými ručičkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hnedé náramkové hodinky s logom Michael Kors Parker Mk