Hodinky Michael Kors Camille MK7273 kombinujú 33 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele s trblietavým kryštálovým rámom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata so zapínaním na tlačidlo. Má ružový perleťový analógový ciferník s ukazovateľom dátumu, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Náramok Michael Kors Camille

Náramok Michael Kors Camille


Hodinky Michael Kors MK6982 Camille kombinujú 33 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s denným dátumom, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom a orámovaný trblietavým kamienkovým rámom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dvojfarebný náramok Michael Kors Camille


Hodinky s remienkom Courtney od Michaela Korsa sú krásne ženské hodinky, ideálne na dodanie očarujúceho lesku vašim outfitom. Nádherný oceľový dizajn v tóne ružového zlata je zdobený oslnivou dlažbou z kubických zirkónov a krásnymi perleťovými kvetmi. Kompletný s ružovým koženým remienkom a tradičnou prackou pre bezpečné a pohodlné nosenie. Šírka púzdra: 36 mm. Vodeodolnosť: 50m. Strojček hodiniek: Quartz

Ružové náramkové hodinky Michael Kors Courtney


Náramok Michael Kors Courtney je skvelým doplnkom, ktorým môžete ozdobiť svoj outfit, pričom predvádzajú trblietavý ženský dizajn. Trendové tóny ružového zlata sú štýlovo zvýraznené trblietavými kamennými detailmi, zakončenými úžasným ciferníkom šampanského a peknými kvetmi. Zapínanie na gombíkovú sponu pre bezpečné uchytenie, nakupujte s dôverou. Šírka púzdra: 36 mm. Vodeodolnosť: 50m. Strojček hodiniek: Quartz

Michael Kors Courtney Rose tónový náramok


Od Michaela Korsa sú tieto úžasné náramkové hodinky pozlátené ružovým zlatom s elegantným kamienkovým rámom a nádherným ružovým zlatým ciferníkom. Popis produktu:. Hodinky s náramkom z nehrdzavejúcej ocele. Strieborný ciferník chronografu. Kamenný rámček. Quartzový strojček. Rozmery: 40 mm, hĺbka 8 mm. Odolnosť voči vode: 50 metrov Gravírovanie bude v strede zadného krytu

Michael Kors Darci ružovo pozlátený náramok


Hodinky Michael Kors MK4689 kombinujú 33 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a červený kožený remienok s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Emery s červeným remienkom


Hodinky Michael Kors Everest Castor Oil Bracelet MK7238 kombinujú 42 mm okrúhle puzdro z číreho ricínového oleja s kryštálovým rámom v zlatej farbe a zodpovedajúci náramok z číreho ricínového oleja so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovkou a subciferníkmi chronografu, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov. Hĺbka puzdra pribl. 11,50 mm.

Michael Kors Everest náramok s ricínovým olejom s chronografom


Hodinky Michael Kors MK6974 Everest kombinujú 42 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v sivej farbe a náramok z nehrdzavejúcej ocele v sivej farbe a trblietavých krištáľoch so zapínacou sponou na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník chronografu s luminiscenčnými ručičkami a indexmi, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámsky náramok s chronografom Michael Kors Everest