Tieto krásne spracované hodinky z kolekcie Virginia od Fossil sú dokonalým doplnkom k vašej drahocennej zbierke hodiniek. Hodinky majú lesklý ciferník s indexmi z ružového zlata a detailmi osadenými kameňmi. Vďaka úžasnému pokovovaniu ružovým zlatom a rámiku a náramku s kubickými zirkónmi sú tieto hodinky pútavým kúskom letnej sezóny. Šírka púzdra: 30 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodotesnosť: 30 metrov

Náramok Fossil Virginia Rose Gold Tone

Náramok Fossil Virginia Rose Gold Tone


Hodinky Frederique Constant Ladies Art Deco Silver FC-200MPW2V6B kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník s gilošovým zdobením, ktorý je chránený pod vypuklým zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske strieborné hodinky Frederique Constant Art Deco


Dámske hodinky Frederique Constant Art Deco Two Tone FC-200MPW2V2B kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný ružovým zlatom pozlátený náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník s gilošovým zdobením, ktorý je chránený pod vypuklým zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček, ktorý. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske dvojfarebné hodinky Frederique Constant Art Deco


Hodinky Frederique Constant Ladies Highlife Automatic Heratbeat White Dial Watch FC-310S4NH6B kombinujú 41 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s glóbusovou dekoráciou a je chránený pod vypuklým zafírovým sklíčkom. Energiu generuje automatický strojček, ktorý má rezervu chodu 38 hodín. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov. Ciferník obsahuje aj kostru – tlkot srdca v polohe 12 hodín. Hodinky sú tiež vybavené mechanizmom na jednoduché odnímanie remienka, aby bolo možné vymeniť remienok z nerezovej ocele na kožený.

Dámske hodinky Frederique Constant Highlife s automatickým bielym ciferníkom Heratbeat


Hodinky Frederique Constant FC-240ND2NH6B kombinujú 31 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má modrý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovku, ktorá je chránená zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Frederique Constant Highlife Navy Dial


Hodinky Frederique Constant FC-240SD2NH6B kombinujú 31 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovku, ktorá je chránená zafírovým sklom odolným voči poškriabaniu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Frederique Constant Highlife s bielym ciferníkom z nehrdzavejúcej ocele


Hodinky Frederique Constant Ladies moonphase Blue Strap FC-206MPWD1S6 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a modrý kožený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež odolnosť proti striekajúcej vode.

Dámske hodinky Frederique Constant Moonphase s modrým remienkom


Hodinky Frederique Constant FC-206MPWD1S3B kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Frederique Constant Moonphase Slim Two Tone