Nádherné náramkové hodinky vytvorené prestížnou dizajnérkou Vivienne Westwood a poháňané pôsobivým švajčiarskym strojčekom. Náramok a puzdro z leštenej nehrdzavejúcej ocele obsahujú okrúhly modrý ciferník, ktorý sa pýši trendovými detailmi z ružového zlata, veľkou sekundovou ručičkou, dátumovým okienkom a ikonickými logami Vivienne Westwood. Kvalitné hodinky, ktoré určite prinesú výnimočný štýl na každú príležitosť, nakupujte s dôverou. Šírka púzdra: 34 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Modrý náramok Vivienne Westwood Bloomsbury

Modrý náramok Vivienne Westwood Bloomsbury


Nádherné náramkové hodinky v tóne ružového zlata od Vivienne Westwood a kolekcie Bloomsbury. Dokonale vyrobený z ocele pozlátenej ružovým zlatom má okrúhly ciferník so štýlovým kontrastom rímskych číslic a číslic, gravírovaný rám a dátumové okienko na 6 hodín pre extra funkčnosť. Tieto hodinky budú skvelým darčekom pre vás alebo vašich blízkych. Šírka púzdra: 35 mm. Strojček hodiniek: Quartz

Dámsky náramok Vivienne Westwood Bloomsbury


Nádherné dvojfarebné náramkové hodinky od Vivienne Westwood a kolekcie Bloomsbury. Dokonale vyrobený z ocele pozlátenej ružovým zlatom má okrúhly ciferník so štýlovým kontrastom rímskych číslic a číslic, gravírovaný rám a dátumové okienko na 6 hodín pre extra funkčnosť. Tieto hodinky budú skvelým darčekom pre vás alebo vašich blízkych. Šírka púzdra: 35 mm. Strojček hodiniek: Quartz

Dámsky náramok Vivienne Westwood Bloomsbury


Hodinky Vivienne Westwood Ladies Camberwell Blue Dial VV261LBLSL kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má modrý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Camberwell s modrým ciferníkom


Hodinky Vivienne Westwood Ladies Camberwell Gold Plated VV261GYGD kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má sivý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske zlaté hodinky Vivienne Westwood Camberwell


Hodinky Vivienne Westwood Ladies Camberwell Two Tone Rose Gold Plated VV261SLSR kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Camberwell s dvojfarebným ružovým zlatom


Hodinky Vivienne Westwood Ladies Carnaby Black Dial VV163BKSL kombinujú 33 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s bižutérnou sponou. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Carnaby s čiernym ciferníkom


Dámske hodinky Carnaby Green Leather Watch Vivienne Westwood VV163OLSL kombinujú 33 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zelený kožený remienok s bižutérnou sponou. Má zelený analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske zelené kožené hodinky Vivienne Westwood Carnaby