Hodinky Armani Exchange Lola Bracelet AX5579 kombinujú 36 mm okrúhle zlaté PVD puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník s ôsmimi krištáľovými hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Lola náramok Armani Exchange

Lola náramok Armani Exchange


Hodinky Armani Exchange AX5581 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má analógový ciferník z ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Armani Exchange s ružovým zlatom


Barrington Ladies Black Watch Winder WW-BLACK, perfektný spoločník pre vaše automatické hodinky, je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto si chce uľahčiť naťahovanie a resetovanie hodiniek. Tento tieňový čierny naťahovač hodiniek s rozmermi 11,5 cm x 12 cm x 16 cm môže fungovať na AA batériu alebo zo siete striedavého prúdu a je vybavený malým LED svetlom, ktoré sa automaticky zapne, keď je naťahovač v prevádzke. Naťahovač, ktorý beží na ultratichom japonskom motore, ponúka nastavenie otáčania v smere hodinových ručičiek, proti smeru hodinových ručičiek a striedavé otáčky a môže bežať rýchlosťou 650, 750, 850, 1000 alebo 1950 otáčok za deň, aby vyhovoval hodinkám akejkoľvek hmotnosti. Tento naťahovač hodiniek je vybavený flexibilným vankúšikom určeným pre hodinky s obvodom remienka 14-20 cm a obsahuje funkcie Barringtons Jump, ktoré vám umožňujú pripojiť viacero naťahovačov hodiniek pomocou jedného kábla.

Dámske čierne hodinky Barrington


Barrington Ladies Red Watch Winder WW-RED, perfektný spoločník pre vaše automatické hodinky, je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto si chce uľahčiť naťahovanie a resetovanie hodiniek. Tento karmínovo červený naťahovač hodiniek s rozmermi 11,5 cm x 12 cm x 16 cm môže fungovať na AA batériu alebo zo siete AC a je vybavený malým LED svetlom, ktoré sa automaticky zapne, keď je naťahovač v prevádzke. Naťahovač, ktorý beží na ultratichom japonskom motore, ponúka nastavenie otáčania v smere hodinových ručičiek, proti smeru hodinových ručičiek a striedavé otáčky a môže bežať rýchlosťou 650, 750, 850, 1000 alebo 1950 otáčok za deň, aby vyhovoval hodinkám akejkoľvek hmotnosti. Tento naťahovač hodiniek je vybavený flexibilným vankúšikom určeným pre hodinky s obvodom remienka 14-20 cm a obsahuje funkcie Barringtons Jump, ktoré vám umožňujú pripojiť viacero naťahovačov hodiniek pomocou jedného kábla.

Dámske červené hodinky Barrington


Barrington Ladies White Watch Winder WW-WHITE, perfektný spoločník pre vaše automatické hodinky, je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto si chce uľahčiť naťahovanie a resetovanie hodiniek. Tento ľadovcový biely naťahovač hodiniek s rozmermi 11,5 cm x 12 cm x 16 cm môže fungovať na napájanie z batérie AA alebo zo siete AC a je vybavený malým LED svetlom, ktoré sa automaticky zapne, keď je naťahovač hodiniek v prevádzke. Naťahovač, ktorý beží na ultratichom japonskom motore, ponúka nastavenie otáčania v smere hodinových ručičiek, proti smeru hodinových ručičiek a striedavé otáčky a môže bežať rýchlosťou 650, 750, 850, 1000 alebo 1950 otáčok za deň, aby vyhovoval hodinkám akejkoľvek hmotnosti. Tento naťahovač hodiniek je vybavený flexibilným vankúšikom určeným pre hodinky s obvodom remienka 14-20 cm a obsahuje funkcie Barringtons Jump, ktoré vám umožňujú pripojiť viacero naťahovačov hodiniek pomocou jedného kábla.

Dámske biele hodinky Barrington


Hodinky Baume & Mercier 10269 Classima kombinujú puzdro a náramok z dvojfarebnej nehrdzavejúcej ocele a 18k ružového zlata s trojitým skladacím uzáverom a tlačidlom. Má biely analógový ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky automatický strojček ETA 2892-A2, ktorý má 21 rubínov a rezervu chodu až 42 hodín. Tento model má tiež zadnú stranu púzdra zo zafírového sklíčka a vodeodolnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Baume Mercier Classima


Hodinky Baume & Mercier 10326 Classima kombinujú 31 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele s trojitým skladacím uzáverom a tlačidlom. Má perleťový ciferník s 8 diamantovými značkami a dátumovkou, ktorá je chránená zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky strojček Ronda 704 quartz. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Baume Mercier Classima


Hodinky Baume & Mercier 10329 Classima kombinujú 31 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a lesklý modrý remienok z kože aligátora so zapínaním na pracku. Má strieborný ciferník so saténovou povrchovou úpravou s 8 diamantovými hodinovými značkami s celkovou hmotnosťou 0,03 ct, indikátorom fázy mesiaca a dátumovkou, pričom všetky sú chránené zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky strojček Ronda 788 quartz. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Baume Mercier Classima