Hodinky Tissot Lovely Round Red Watch T140.009.16.111.00 kombinujú 20 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a červený embosovaný remienok z hovädzej kože s tradičnou prackou. Má biely perleťový analógový ciferník so striebornými indexmi a ručičkami, ktoré sú chránené fazetovým zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Krásne okrúhle červené hodinky Tissot

Krásne okrúhle červené hodinky Tissot


Hodinky Tissot Lovely Round Rose Gold Watch T140.009.33.111.00 kombinujú 20 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele pozlátený ružovým zlatom so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely perleťový analógový ciferník s indexmi a ručičkami pozlátenými ružovým zlatom, ktoré sú chránené pod fazetovaným zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Krásne okrúhle ružovo pozlátené hodinky Tissot


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu trendový vzhľad s týmito úžasnými hodinkami T-Classic Dream. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s dvojfarebným dizajnom, kus má kontrastný biely ciferník, ktorý je osadený čiernymi rímskymi číslicami a ručičkami. Kus je ukončený dátumovým okienkom na 3. hodine a zapínaním na sponu.

Hodinky Tissot T-classic Dream Lady


Predstavujeme automatické hodinky T-Classic T-My Lady od Tissot. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, kus obsahuje kontrastný perleťový ciferník, ktorý je osadený značkami hodín z nehrdzavejúcej ocele a diamantovými indexmi. Kúsok je možné prispôsobiť podľa vášho osobného štýlu pomocou vymeniteľných ramienok.

Tissot T-klasické hodinky T-my Lady s automatickým perleťovým ciferníkom


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu štýlový vzhľad s týmito úžasnými hodinkami od Tissot. T-Classic T-My Lady je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a je poháňaný automatickým pohybom. Antracitový gradientný ciferník je osadený značkami hodín a ručičkami z nehrdzavejúcej ocele. Ciferník je ešte zvýraznený pridaním trblietavých diamantových indexov a dátumového okienka na 3. hodine. Hodinky je možné prispôsobiť podľa vášho štýlu pomocou vymeniteľných remienkov.

Automatické hodinky Tissot T-classic T-my Lady


Hodinky T-My Lady Silver Dial Bracelet Watch ponúkajú jednoduchý, ale štýlový a moderný vzhľad a sú ideálnym párom na každodenné nosenie. Tento 29 mm strieborný ciferník je umiestnený na striebornom remienku z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou a má trojručičkový displej s funkciou dátumu pod klenutým zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu a je zapuzdrený v striebornom púzdre z nehrdzavejúcej ocele s vyrazeným logom Tissot. detail. Hodinky fungujú na quartz strojčeku a sú tiež vodotesné do 100 m a sú nevyhnutnosťou, aby váš vzhľad mal nejaký štýl.

Náramok Tissot T-my Lady Silver Dial


Tieto štýlové hodinky sa vyznačujú trendovým dvojfarebným dizajnom, ktorý je ideálny pre túto sezónu. Kus je doplnený lesklým ružovým ciferníkom s hodinovými značkami a ručičkami z ružového zlata a ukazovateľom dňa a dátumu.

Tommy Hilfiger Angela náramok z nehrdzavejúcej ocele s dvojfarebným denným vytáčaním


Tieto krásne hodinky Ari sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a majú lesklé žlté zlato. Hodinky majú strieborný biely ciferník, ktorý je osadený tromi subciferníkmi a podpisovým logom Tommy Hilfiger na 12. hodine. Hodinky sú zakončené článkovým náramkom so zapínaním na zapínaciu sponu a lunetou zo sady kubických zirkónov pre pridaný lesk.

Tommy Hilfiger Ari pozlátený kubický zirkónový set biely náramok s ciferníkom s chronografom