Tieto sofistikované hodinky HUGO #Friend určite upútajú vašu pozornosť, vyrobené s ružovým zlatom iónovým puzdrom s kontrastným modrým ciferníkom so subciferníkmi dňa a dátumu, ručičkami a indexmi v tóne ružového zlata. Tento nadčasový dizajn bol dotvorený odolným ružovým zlatom iónovo pokoveným náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Hugo friend náramok v tóne ružového zlata

Hugo friend náramok v tóne ružového zlata


Tieto sofistikované hodinky HUGO #Friend určite upútajú vašu pozornosť a sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a svetlo pozláteného iónového puzdra, ktoré má elegantný strieborný ciferník s podciferníkmi dňa a dátumu, ručičkami a indexmi v žltozlatom tóne. Tento nadčasový dizajn bol dotvorený odolným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Hugo friend Dvojfarebný náramok


Tieto elegantné hodinky HUGO #Hope určite upútajú vašu pozornosť, vyrobené s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s bledoružovým ružovým ciferníkom so subciferníkmi dňa a dátumu, striebornými ručičkami a indexmi. Tento nadčasový dizajn bol dotvorený odolným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Náramok Hugo hope Pale Rose Dial


Tieto elegantné hodinky HUGO #Hope určite upútajú vašu pozornosť a sú vyrobené z iónovo pokoveného puzdra z bledého ružového zlata s elegantným strieborným ciferníkom so subciferníkmi dňa a dátumu, ručičkami a indexmi v tóne ružového zlata. Tento nadčasový dizajn bol dotvorený odolným náramkom pokovovaným iónovým ružovým zlatom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Hugo hope náramok v tóne ružového zlata


Tieto elegantné hodinky HUGO #Hope určite upútajú vašu pozornosť, vyrobené s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s elegantným strieborným ciferníkom so subciferníkmi dňa a dátumu, kontrastnými ručičkami a indexmi zo žltého zlata. Tento nadčasový dizajn je zakončený bielym koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dvojfarebné hodinky s bielym koženým remienkom Hugo hope


Hodinky HUGO 1540129 #Sweet kombinujú 30 mm okrúhle pozlátené púzdro z nehrdzavejúcej ocele a pozlátený náramok zo sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele s preklápacou sponou. Má analógový ciferník so vzorom čierneho loga s logom HUGO, chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Hugo sladké hodinky z pozlátenej sieťoviny


Hodinky HUGO 1540128 #Sweet kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom. a ružovým zlatom pozlátený sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s preklápacou sponou. Má analógový ciferník so vzorom fialového loga s logom HUGO, chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Hugo sladké hodinky zo sieťoviny s ružovým zlatom


Hodinky HUGO 1540130 #Sweet kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s preklápacou sponou. Má analógový ciferník so vzorom strieborného loga s logom HUGO, chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Hugo sladké hodinky zo striebornej sieťoviny