Hodinky Tissot Everytime Lady Gold Plated Watch T143.210.33.021.00 kombinujú 34 mm okrúhle pozlátené puzdro z nehrdzavejúcej ocele a pozlátený vymeniteľný sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s preklápacou sponou na zapínanie. Má analógový ciferník so slnečným žiarením v zlatej farbe s pozlátenými indexmi a ručičkami, ktoré sú chránené zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky Tissot Everytime Lady z pozlátenej sieťoviny

Hodinky Tissot Everytime Lady z pozlátenej sieťoviny


Hodinky Tissot Everytime Lady Rose Gold Watch T143.210.36.011.00 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a ružový vymeniteľný remienok z embosovanej hovädzej kože s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník s indexmi a ručičkami pozlátenými ružovým zlatom, ktoré sú chránené zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky Tissot Everytime Lady s ružovým zlatom


Hodinky Tissot Everytime Lady Mesh Watch T143.210.11.011.00 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný vymeniteľný náramok z nehrdzavejúcej ocele s preklápacou sponou na zapínanie. Má strieborný analógový ciferník so striebornými indexmi a ručičkami, chránený zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske sieťované hodinky Tissot Everytime z nehrdzavejúcej ocele


Dámske tyrkysové hodinky Tissot Everytime T143.210.17.091.00 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a patentovaný vymeniteľný remienok z tyrkysovej syntetickej kože s tradičnou prackou. Má čierny až tyrkysový gradientný analógový ciferník so striebornými indexmi a ručičkami, chránený zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske tyrkysové hodinky Tissot Everytime


Z kolekcie Tissot T-Classic, sofistikovaný dizajn vytvorený s odolným puzdrom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele so žiarivým modrým ciferníkom s 12 diamantovými indexmi, ktoré sú chránené zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu s antireflexnou vrstvou. Tento model je navyše poháňaný švajčiarskym automatickým strojčekom s rezervou chodu až 80 hodín, ktorý môžete obdivovať cez priehľadnú zadnú stranu puzdra.

Dámske hodinky Tissot s automatickým diamantovým ciferníkom


Hodinky Tissot Ladies Bellissima Pink Strap Watch T126.010.16.013.01 kombinujú 26 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový kožený remienok s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený antireflexným minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Tissot Bellissima s ružovým remienkom


Malé čierne dámske hodinky Tissot Bellissima T126.010.16.013.00 kombinujú 26 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny remienok zo zrnitej hovädzej kože v štýle aligátora s tradičnou prackou. Má analógový ciferník so strieborným vzorom s čiernymi rímskymi číslicami a dátumovkou na 6. hodine, chránený pod klenutým zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu s antireflexnou vrstvou. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček s indikátorom konca životnosti. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Tissot Bellissima Small Black Lady


Malé dvojfarebné dámske hodinky Tissot Bellissima T126.010.22.013.00 kombinujú 26 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má analógový ciferník so strieborným vzorom s čiernymi rímskymi číslicami a dátumovkou na 6. hodine, chránený pod klenutým zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu s antireflexnou vrstvou. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček s indikátorom konca životnosti. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske malé dvojfarebné dámske hodinky Tissot Bellissima