Hodinky Emporio Armani Gianni Strap AR11469 kombinujú 26 mm obdĺžnikové puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele s krištáľovým rámom a tmavomodrý kožený remienok s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník s rímskymi číslicami v tóne ružového zlata a kryštálovými indexmi, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hĺbka puzdra pribl. 8,00 mm.

Hodinky s remienkom Emporio Armani Gianni Rose Gold

Hodinky s remienkom Emporio Armani Gianni Rose Gold


Tento trendový dizajn Gianni bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele pokovovaným iónovým žltým zlatom s perleťovým ciferníkom s ručičkami v žltom zlate a rímskymi číslicami. Tento model má tiež trblietavý kamienkový ciferník a bol dokončený iónovým sieťovaným náramkom T-Bar zo žltého zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Hodinky Emporio Armani Gianni T-bar


Tento pútavý dizajn Beta bol vytvorený s čiernym iónovým krytom z nehrdzavejúcej ocele s béžovým skeletovým ciferníkom s čiernymi ručičkami a arabskými číslicami. Tento automatický model je zakončený čiernym koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Emporio Armani Beta


Tieto luxusné dámske hodinky nám kupuje Emporio Armani. Púzdro z nehrdzavejúcej ocele a keramiky s čiernym perleťovým ciferníkom s akcentmi v tóne ružového zlata. Je doplnený čiernym keramickým náramkom pokrytým čiernymi bagetovými brúsenými kameňmi s akcentmi v tóne ružového zlata a zapínacou sponou na tlačidlo.

Dámsky keramický náramok Emporio Armani Black


Emporio Armani nám prináša tieto štýlové dámske hodinky. Je vybavený trblietavým krištáľovým rámom a 30 mm ružovým zlatým puzdrom s bielym perleťovým ciferníkom s rímskymi číslicami a krištáľovými značkami hodín. Je vodeodolný do 30 metrov a je doplnený čiernym koženým remienkom a tradičným zapínaním na pracku.

Dámske hodinky Emporio Armani s čiernym koženým remienkom


Tieto dámske hodinky od Emporio Armani majú púzdro z nehrdzavejúcej ocele so žiarivým krištáľovým kameňom a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má biely perleťový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky náramok Emporio Armani


Nádherne sofistikované náramkové hodinky od Emporio Armani, ideálne na to, aby do vášho outfitu vniesli trendovú ružovo zlatú žiaru. Náramok a puzdro je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a má nádherné detaily pozlátené ružovým zlatom. Okrúhly krémový ciferník má klasický gilošovaný ciferník so zodpovedajúcimi rímskymi číslicami v tóne ružového zlata, efektnými ručičkami a ikonickým logom Armani. Je to skvelý darček pre vášho špeciálneho človeka, nakupujte s dôverou. Šírka púzdra: 27 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30m

Dámsky náramok Emporio Armani


Špičková technológia v tej najlepšej podobe, inteligentné hodinky Matteo Gen4 s dotykovou obrazovkou sú dokonalým spoločníkom pre každého na cestách. Hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Emporio Armani, sa môžu pochváliť nositeľnou technológiou so štýlovým povrchom. Bez námahy sa pripojte k smartfónu so systémom Android alebo iOS pomocou operačného systému Wear OS by Google a dostávajte upozornenia zo všetkých svojich obľúbených aplikácií v reálnom čase. Medzi kľúčové funkcie patrí merač srdcovej frekvencie, GPS, vymeniteľný digitálny číselník, krokomer, vodotesnosť 50 metrov a ďalšie! Inteligentné hodinky Gen 4 sú vybavené NFC čipom vhodným pre Google Pay. Výdrž batérie 1-2 dni v závislosti od používania. Aby ste predišli poškodeniu hodiniek, používajte ich iba s priloženou nabíjačkou. Na nabíjanie nepoužívajte USB rozbočovač, USB rozbočovač, USB y-kábel, batériu ani iné periférne zariadenie.

Dámske inteligentné hodinky Emporio Armani Gen4 s gumeným remienkom Art5017