Stelesnením elegancie a štýlu tieto úžasné hodinky s nahým remienkom pozlátené ružovým zlatom doplnia vaše každodenné nosenie. Hodinky majú krásny štruktúrovaný strieborný ciferník, ktorý dopĺňa púzdro ciferníka pozlátené ružovým zlatom. Na ciferníku sú tiež ružovo zlaté ručičky a motív Emporio Armani, ktoré dodávajú hodinkám pútavý detail. Hodinky sú zakončené jemným ružovým koženým remienkom a tradičným zapínaním na pracku. Noste samostatne alebo spárujte s cennými doplnkami Emporio Armani na dotvorenie vášho vzhľadu. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Hodinky s nahým remienkom Emporio Armani s ružovým zlatom

Hodinky s nahým remienkom Emporio Armani s ružovým zlatom


Tieto úžasné náramkové hodinky s t-bar vás bez námahy prevedú zo dňa do noci. Tieto nádherné hodinky sú krásne vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s oslnivým ružovým zlatom, ktoré dodajú nádych elegancie každej príležitosti. Puzdro na ciferník a náramok z ružového zlata dopĺňajú hlboký a tmavý perleťový ciferník s ručičkami z ružového zlata, rímskymi číslicami a motívom loga Emporio Armani na 12. hodine. Noste samostatne ako výrazný kúsok alebo spárujte s cennými doplnkami Emporio Armani na dotvorenie vášho vzhľadu. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Náramok Emporio Armani T-bar pozlátený ružovým zlatom


Dámske automatické hodinky Festina F20486/2 kombinujú 33,50 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele, trblietavý kamienkový rám a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má modrý analógový ciferník s detailmi kostry a trblietavými kubickými zirkónmi, ktoré sú chránené pod zafírovým sklíčkom. Sila je generovaná automatickým pohybom. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske automatické hodinky Festina


Dámske automatické hodinky Festina F20487/1 kombinujú puzdro z nehrdzavejúcej ocele okrúhleho tvaru s priemerom 33,50 mm, lunetu s trblietavým kameňom a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník s detailmi kostry a trblietavými kubickými zirkónmi, ktoré sú chránené pod zafírovým sklíčkom. Sila je generovaná automatickým pohybom. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske automatické hodinky Festina


Dámske automatické hodinky Festina F20488/1 kombinujú 33,50 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník s detailmi kostry a trblietavými kubickými zirkónmi, ktoré sú chránené pod zafírovým sklíčkom. Sila je generovaná automatickým pohybom. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske automatické hodinky Festina


Dámske priateľské hodinky Festina F20502/2 kombinujú 38,50 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a modrý gumený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má modrý analógový ciferník s dátumovým okienkom na šiestej hodine, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Festina Boyfriend Watch


Dámske priateľské hodinky Festina F20502/6 kombinujú 38,50 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny gumený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má čierny analógový ciferník s dátumovkou na šiestej hodine, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Festina Boyfriend Watch


Dámske priateľské hodinky Festina F20503/1 kombinujú 34,50 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má perleťový analógový ciferník s trblietavými kubickými zirkónovými značkami hodín a dátumovým okienkom na tretej hodine, ktoré je chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Festina Boyfriend Watch