Tieto úžasné hodinky s textúrovaným ciferníkom, ktorý napodobňuje lunárne krátery, zdobia lesklé kryštály v dizajne inšpirovanom vesmírom. Drobný mesiac, hviezda a monokryštály nahrádzajú značky v tomto 34 mm ciferníku Demi, orámovaném lesklým svetlom zlatým puzdrom. Ukončené jemným kriedovým modrým koženým remienkom.

Hodinky s koženým remienkom Olivia Burton Celestial v bledom zlate a modrej farbe

Hodinky s koženým remienkom Olivia Burton Celestial v bledom zlate a modrej farbe


Tieto úžasné hodinky, ktoré sú súčasťou série New Moon, majú textúrovaný ciferník, ktorý je navrhnutý tak, aby napodobňoval lunárne krátery. Drobné štvorcové a hviezdne motívy nahrádzajú tradičné fixky a dodávajú kúsku iskru ako nočná obloha. Dizajn je zakončený puzdrom z ružového zlata a vegánskym remienkom London Grey.

Hodinky s remienkom Olivia Burton Celestial Rose Gold and London Grey


Tento krásny ciferník Midi, inšpirovaný trblietavými hviezdami vyššie, obsahuje dúhové kovové detaily, tmavé a tajomné tóny a éterické potlače. Tento kúsok, inšpirovaný hviezdnymi nocami a trblietavou oblohou, je zakončený sieťovaným remienkom z ružového zlata.

Hodinky Olivia Burton Celestial Rose Gold Boucle Mesh Remienok


Tieto úžasné hodinky inšpirované nočnou oblohou sú vybavené 34 mm ciferníkom Demi, ktorý je zdobený trblietavými kovovými ružovými lupienkami. Vytvorte si vlastnú konšteláciu s týmto kozmickým dizajnom, ktorý je zakončený nastaviteľným sieťovaným remienkom.

Olivia Burton Celestial Rose Gold Plated Mesh Remienok hodinky


Inšpirované láskou. jazykom vesmíru, tieto úžasné hodinky obsahujú skutočný plátok ružového kremeňa s kovovými lupienkami na vrstvených odvážnych kvetoch. Kus je zakončený jemným perleťovým ružovým koženým remienkom. Tento trblietavý štýl spája Celestial a Semi Precious a vytvára tento zasnený hybrid.

Olivia Burton Celestial Rose Gold Plated Rose Quartz ciferník Pearl Pink kožený remienok hodinky


Hybrid medzi liečivým Semi Precious a kozmickým nebeským štýlom Olivie Burton. Tento úžasný kúsok obsahuje kúsok ružového kremeňa s trblietavými kovovými vločkami na ciferníku z bledoružového zlata. Výraznú kvetinovú potlač dopĺňa nastaviteľný remienok zo sieťoviny. posledná aktualizácia novej sezóny.

Olivia Burton Celestial Rose Quartz ciferník bledo ružovo zlaté sieťované hodinky


Tieto štýlovo tónované hodinky inšpirované letným slnovratom, známym aj ako Rose Moon, majú textúrovaný 34 mm ciferník. Ciferník zdobia drobné kryštály a motívy mesiaca namiesto tradičných fixiek. Hodinky sú zakončené strieborným puzdrom a zodpovedajúcim náramkom.

Nebeský strieborný náramok Olivia Burton


Tento krásny ciferník Midi, inšpirovaný trblietavými hviezdami vyššie, obsahuje dúhové kovové detaily, tmavé a tajomné tóny a éterické potlače. Kúsok inšpirovaný hviezdnymi nocami a trblietavou oblohou je zakončený strieborným sieťovaným remienkom.

Hodinky Olivia Burton Celestial Silver Mesh Remienok