Tieto úžasné hodinky, inšpirované včelami robotníkmi, majú kovový čierny ciferník zdobený tímom drobných včiel z ružového zlata s množstvom umelých perál. Ciferník je ozdobený charakteristickým písmom Olivie Burton pre jedinečný vzhľad. Kus je spojený s moderným matným čiernym koženým remienkom.

Hodinky Olivia Burton Pearly Queen Rose Gold a matný čierny kožený remienok

Hodinky Olivia Burton Pearly Queen Rose Gold a matný čierny kožený remienok


Tieto úžasné hodinky, inšpirované včelami robotníkmi, majú kovový strieborný ciferník zdobený tímom drobných včiel z ružového zlata s množstvom umelých perál. Ciferník je ozdobený charakteristickým písmom Olivie Burton pre jedinečný vzhľad. Kus je spojený so strieborným sieťovaným remienkom.

Olivia Burton Pearly Queen Rose Gold a strieborné hodinky s remienkom


Hodinky Olivia Burton Pop Art Big Bracelet OBGSET152 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z ružového zlata pozlátené iónovým povrchom z nehrdzavejúcej ocele a sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má viacfarebný analógový ciferník s ručičkami v ružovom zlate a rímskymi číslicami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Tieto hodinky sú dodávané aj s eko-vegánskym červeným vymeniteľným remienkom. Hĺbka puzdra pribl. 7,30 mm.

Veľký ružovo-zlatý náramok Olivia Burton Pop Art


Hodinky Olivia Burton Pop Art Demi Bracelet OBGSET153 kombinujú 34 mm okrúhle bledozlaté iónovo pozlátené puzdro z nehrdzavejúcej ocele a sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má viacfarebný analógový ciferník so zlatými ručičkami a rímskymi číslicami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Tieto hodinky sú tiež dodávané s eko-vegánskym vymeniteľným remienkom z orchideovo fialového materiálu. Hĺbka puzdra pribl. 7,30 mm.

Olivia Burton Pop Art Demi zlatý náramok


Hodinky Olivia Burton Pop Art Midi Mesh Bracelet OBGSET151 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má viacfarebný analógový ciferník so striebornými ručičkami a rímskymi číslicami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Tieto hodinky sú dodávané aj s eko-vegánskym modrým vymeniteľným remienkom. Hĺbka puzdra pribl. 7,30 mm.

Olivia Burton Pop Art Midi sieťovaný náramok


Tieto úžasné a zároveň jednoduché hodinky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Hodinky sú vybavené ostrým bielym ciferníkom, ktorý je zdobený značkami hodín z nehrdzavejúcej ocele. Ikonická včelia kráľovná zaujíma svoje miesto na ciferníku v polohe 12 hodín. Kus je zakončený remienkom z mäkkej kože London Grey a tradičným zapínaním na pracku.

Olivia Burton Queen Bee London hodinky s koženým remienkom


Inšpirované farbou, láskavosťou a dúhou. Kolekcia Rainbow Bee. Tieto krásne hodinky sú vybavené ostrým bielym ciferníkom zdobeným farebnými kryštálovými značkami a charakteristickým motívom včiel Olivie Burtonovej o 12:00. Vďaka nastaviteľnému sieťovanému remienku s ružovým zlatom môžete hodinky nosiť ako pripomienku, aby ste sa vždy pozreli hore a videli jas aj v najtemnejších dňoch. nech sa veci zdajú akokoľvek pochmúrne.

Olivia Burton Rainbow Bee biele hodinky s ružovým zlatom pokovované sieťovaným remienkom


Dúhové trblietky sa v tomto krásnom kúsku stretávajú s tyrkysovým nádychom. Prvé hodinky z kolekcie s tyrkysovým remienkom, ktoré oživuje kontrastný viacfarebný rám. Prsteň z dúhových kryštálov z trvalo udržateľných zdrojov rámuje klasický biely ciferník Demi, ktorý predstavuje jemné krištáľové značky hodín. Malý každodenný zdvih pre vaše zápästie.

Hodinky Olivia Burton Rainbow Beel s strieborným a tyrkysovým koženým remienkom