Hodinky Olivia Burton Classic Sparkle OB16DE13 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z ružového zlata pokovované iónovou nerezovou oceľou s trblietavým krištáľovým rámom a modrým koženým remienkom s tradičnou prackou. Má ružový analógový ciferník s kryštálovými indexmi, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hĺbka puzdra pribl. 7,55 mm.

Hodinky Olivia Burton Classic s trblietavým remienkom Demi Rose Gold

Hodinky Olivia Burton Classic s trblietavým remienkom Demi Rose Gold


Hodinky Olivia Burton Classic Sparkle Mint OB16MD104 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z ružového zlata pokovované iónovou nerezovou oceľou s mätovo zeleným krištáľovým rámom a náramkom v tóne ružového zlata so zapínacou sponou na tlačidlo. Má mint iskrivý analógový ciferník s čírymi kryštálovými indexmi, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hĺbka puzdra pribl. 7,90 mm.

Klasický náramok Olivia Burton s trblietavým odtieňom Midi Mint Rose Gold


Perfektný doplnok, ktorý sa hodí k zmenám v rámci ročných období, nestrácajte čas na týchto nádherných Demi hodinkách. Obsahuje skutočné lapis lazuli známe ako kameň reflexie a sebapoznania. Ohromujúci kameň je ešte zvýraznený peknou makovou kvetinovou potlačou v dokonalých jesenných odtieňoch. Hodinky sú zakončené luxusným zlatým remienkom náramku, ktorý vyhovuje vášmu štýlu. Šírka púzdra: 34 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 10 metrov

Olivia Burton Demi Lapis Lazuli kvetinový ciferník pozlátený náramok


Tento nadčasový ciferník vypĺňajú tmavé a dramatické kvety inšpirované zložitou olejomaľbou. Nápadný dizajn obsahuje podpis Olivie Burtonovej na čiernom pozadí orámovaný kontrastným puzdrom z ružového zlata 30 mm z ružového zlata. Ukončené jemným čiernym koženým remienkom.

Olivia Burton Fine Art hodinky z ružového zlata a čierneho koženého remienka


Tieto krásne hodinky, inšpirované vintage zelenými domami, v ktorých sa nachádzali exotické rastliny, ktoré prieskumníci kúpili späť do Británie, majú pútavý ciferník, ktorý je zdobený sviežimi botanickými a mriežkovými detailmi. Puzdro ciferníka pozlátené ružovým zlatom je ďalej zvýraznené jemným čiernym koženým remienkom.

Olivia Burton Glasshouse Rose Gold Demi Dial hodinky s čiernym koženým remienkom


Hodinky Olivia Burton Glitter Dial Lucky Bee & Rose Gold Mesh Watch OB16FB04 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z ružového zlata a sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele v ružovom zlate s prehnutou sponou. Má biely trblietavý analógový ciferník s krásnym 3D dizajnom včiel, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 10 metrov.

Olivia Burton Glitter Dial Hodinky Lucky Bee Rose Gold Tone Mesh


Klasické v neutrálnej palete, ale výnimočné vďaka trblietavému ciferníku, tieto ohromujúce tónové hodinky majú všestranný dizajn, ktorý sa hodí na každodenné príležitosti. Hodinky sú zakončené mäkkým koženým remienkom v šedej fialovej farbe.

Hodinky Olivia Burton s trblietavým ciferníkom z bledoružového zlata a šedej fialovej kože s remienkom


Tento sladký kúsok ako cukor bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s ostrým bielym ciferníkom s motívom srdca z ružového zlata inšpirovaným sladkým srdcom, ručičkami a indexmi. Tento model, ktorý je zakončený náramkom zo sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa, vám určite dodá chuť.

Dámsky náramok Olivia Burton Candy Shop