Dokonalým príkladom klasickej sofistikovanosti a elegancie sú hodinky Peony G Silver Black Silicone Black Dial Watch, ktoré sú dokonalým kúskom pre každú ženu, ktorá chce svoj vzhľad očariť jednoduchým štýlom. S čiernym silikónovým remienkom a 40 mm okrúhlym puzdrom z nehrdzavejúcej ocele so strieborným pokovovaním majú tieto hodinky čierny ciferník so striebornými G detailmi a analógový displej. Vďaka použitiu tradičnej pracky na zapínanie a ovládanie strojčeka Quartz sú tieto hodinky tiež vodotesné do 30 m.

Hodinky Guess Peony G Silver Black Silicone Black Ciferník

Hodinky Guess Peony G Silver Black Silicone Black Ciferník


Ružovo-zlaté Mini Luxe White Dial Crystal Bracelet Watch ponúkajú moderný a špičkový vzhľad a poskytujú úžasnú eleganciu pre každého, kto hľadá štýlové náramkové hodinky. Tento 27 mm analógový ciferník z nehrdzavejúcej ocele s ružovým zlatom, ktorý sa nachádza na remienku náramku z ružovo-zlatej nehrdzavejúcej ocele s vyrazeným detailom Guess G so šperkovou sponou, má vyrazené logo Guess a je zdobený kryštálmi okolo ciferníka. Hodinky fungujú na quartz strojčeku a sú tiež vodotesné do 50 m.

Guess ružovo-zlatý kryštálový náramok Mini Luxe White Dial


Strieborné Mini Luxe White Dial Crystal Bracelet Watch ponúkajú moderný a špičkový vzhľad a poskytujú úžasnú eleganciu pre každého, kto hľadá štýlové náramkové hodinky. Tento 27 mm strieborný analógový ciferník z nehrdzavejúcej ocele, ktorý sa nachádza na striebornom remienku náramku z nehrdzavejúcej ocele s vyrazenými detailmi Guess G so sponou na šperky, má vyrazené logo Guess a je zdobený kryštálmi okolo ciferníka. Hodinky fungujú na quartz strojčeku a sú tiež vodotesné do 50 m.

Guess strieborný náramok Mini Luxe White Dial Crystal


Hodinky Solstice Black Mother Of Pearl Rose-Gold, ktoré ponúkajú vysoko módny a jedinečný vzhľad, poskytujú svojrázny okraj s iskrou každému, kto hľadá štýlové hodinky. Tieto 37 mm analógové hodinky z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom, umiestnené na čiernom silikónovom remienku s tradičnou sponou, sú vybavené vyrazeným logom Guess a multifunkčným čiernym perleťovým ciferníkom s funkciou dňa v týždni a dátumu. Tieto úžasné hodinky sú tiež zdobené kryštálmi okolo ciferníka, fungujú na quartz strojčeku a sú vodotesné do 30 m.

Hodinky Guess Solstice Black Mother Of Pearl Rose-zlaté


Hodinky Solstice Black Silicone Crystal Gold ponúkajú vysoko módny a jedinečný vzhľad a poskytujú nepredvídateľný okraj s iskrou pre každého, kto hľadá štýlové hodinky. Tieto 37 mm pozlátené analógové hodinky z nehrdzavejúcej ocele na čiernom silikónovom remienku s tradičnou sponou majú vyrazené logo Guess a multifunkčný dvojfarebný zelený a čierny ciferník s funkciou dňa v týždni a dátumu. Tieto úžasné hodinky sú tiež zdobené kryštálmi okolo ciferníka, fungujú na quartz strojčeku a sú vodotesné do 30 m.

Guess Solstice čierne silikónové krištáľové zlaté hodinky


Hodinky Sparkler Stainless Steel Silver Crystal Dial s klasickým dizajnom hodiniek s pridaným leskom, ktorý každej žene dodá lesk a pôvab, sú dokonalým spôsobom, ako pridať eleganciu každej veľkej alebo malej príležitosti. Tento 38 mm strieborný analógový ciferník z nehrdzavejúcej ocele, ktorý sa nachádza na striebornom náramku z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou, má vyrazený detail loga Guess a je zdobený kryštálmi bagety a posiaty krištáľovými detailmi okolo ciferníka. Hodinky fungujú na quartz strojčeku a sú tiež vodotesné do 30 metrov.

Hodinky Guess Sparkler z nehrdzavejúcej ocele s strieborným krištáľovým ciferníkom


Hodinky Venus Black Mother Of Pearl a Crystal Rose-Gold poskytujú vysoko módny a jedinečný vzhľad a poskytujú elegantný a špičkový pôvab s iskrou. Tieto 39 mm analógové hodinky z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a luminiscenčnými ručičkami na čiernom silikónovom remienku s tradičnou sponou majú vyrazené logo Guess a multifunkčný čierny perleťový ciferník s funkciou dňa v týždni a dátumom. kryštály bagety. Tieto úžasné hodinky sú tiež zdobené kryštálmi okolo ciferníka, fungujú na quartz strojčeku a sú vodotesné do 50 m.

Hodinky Guess Venus Black Mother Of Pearl and Crystal Rose-gold


Tieto sofistikované hodinky HUGO #Friend určite upútajú vašu pozornosť a sú vyrobené z púzdra zo žltého zlata s iónovým povrchom, ktoré obsahuje zodpovedajúci zlatý ciferník so subciferníkmi pre deň/dátum, ručičky a indexy v tóne žltého zlata. Tento nadčasový dizajn bol dotvorený odolným iónovým náramkom zo žltého zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Hugo friend zlatý náramok