Daniel Wellington nám prináša tieto štýlové hodinky. Obsahuje 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe a sieťovaný náramok s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník so zlatými akcentmi, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Hodinky Daniel Wellington Petite Evergold 32

Hodinky Daniel Wellington Petite Evergold 32


Diamantový a zafírový rám hodiniek s priemerom 28 mm. Bižutéria je rôznorodá kolekcia zložená z jedinečných, jednorazových kúskov. Všetky naše šperky posudzuje náš tím odborníkov a neustále tvrdo pracujeme na tom, aby sme vám priniesli tú najlepšiu kvalitu a hodnotu. Naše položky sú dodávané s našou 12-mesačnou zárukou pre váš pokoj. Prípadne, ak sa chcete opýtať alebo si prezrieť položky osobne, zavolajte alebo navštívte miestnu predajňu TH Baker. Kliknutím sem nájdete najbližší obchod

Diamantové a zafírové hodinky


Dodajte svojmu vzhľadu nádych iskrivého vzhľadu s hodinkami Flare od Diesel. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má ružové zlato a kontrastný čierny krištáľový ciferník. Ciferník je osadený ručičkami z nerezovej ocele pozlátenými ružovým zlatom.

Dámske hodinky Diesel Flare Rocks


Diesel nám prináša tieto módne hodinky s remienkom moderného vzhľadu, ktoré sú ideálne na doplnenie akéhokoľvek oblečenia v žiarivom prevedení. Okrúhly biely ciferník je vybavený modernými detailmi, ktoré pevne držia na zápästí pomocou bieleho gumeného remienka a tradičného zapínania na sponu. Šírka púzdra: 44 mm. Vodeodolnosť: 50 metrov. Strojček hodiniek: Quartz

Diesel Unisex franšízové hodinky s remienkom


Dámske hodinky DKNY Astoria Watch NY2989SET kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z kovovej zliatiny a červený kožený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má analógový ciferník v bielom striebornom tóne, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Táto súprava obsahuje vymeniteľný náramok z nehrdzavejúcej ocele v striebornej farbe.

Dámske hodinky Dkny Astoria


DKNY nám prinášajú tieto dámske hodinky s vymeniteľnými náramkami. Tieto hodinky sa dodávajú s náramkom z nehrdzavejúcej ocele v striebornom tóne, náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata a náramkom z nehrdzavejúcej ocele v striebornom tóne, ktoré sa pripevňujú na ušká hodiniek, čo vám umožňuje zmeniť ich tak, aby vyhovovali vášmu štýlu. Obsahuje puzdro z nehrdzavejúcej ocele s rámom pokrytým trblietavým krištáľom. Má biely ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky vymeniteľný náramok Dkny City Link


Dámske hodinky DKNY City Link NY2984 kombinujú 22 mm okrúhle puzdro z kovovej zliatiny a náramok z kovovej zliatiny striebornej farby s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Dkny City Link


Dámske hodinky DKNY City Link NY2985 kombinujú 22 mm okrúhle puzdro z kovovej zliatiny a náramok z kovovej zliatiny v tóne ružového zlata s prehnutou sponou. Má analógový ciferník v tóne ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Dkny City Link