Hodinky Daniel Wellington DW00100358 Lumine kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s krištáľovými značkami hodín, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Hodinky Daniel Wellington Iconic Link Lumine

Hodinky Daniel Wellington Iconic Link Lumine


Hodinky Daniel Wellington DW00100359 Lumine kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s krištáľovými značkami hodín, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Hodinky Daniel Wellington Iconic Link Lumine


Tieto štýlové hodinky od Daniela Wellingtona sa môžu pochváliť čiernym ciferníkom so striebornými tenkými ručičkami a zodpovedajúcimi značkami hodín. Hodinky sa zapínajú pomocou pohodlného strieborného sieťovaného náramku, ktorý sa pripája k púzdru z nehrdzavejúcej ocele. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámske hodinky Daniel Wellington Classic Petite Black Sterling Watch


Tieto jednoduché dámske hodinky z kolekcie Daniel Wellingtons Petite sú vyrobené z ružového pozláteného puzdra z nehrdzavejúcej ocele a minimalistického bieleho ciferníka. Ružové značky hodín a ručičky sú jednoduché, ale nápadné, čo dodáva klasickému, no zároveň módnemu vzhľadu. Hodinky sú zakončené pohodlným hnedým koženým remienkom. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámske hodinky Daniel Wellington Classic Petite St Mawes


Tieto módne dámske hodinky sú vybavené hladkým čiernym ciferníkom s tenkými padnúcimi ručičkami a zodpovedajúcimi značkami hodín. Bezpečne sa zapína pomocou sieťovaného náramku pozláteného ružovým zlatom. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámske hodinky Daniel Wellington Petite Melrose


Tieto štýlové dámske hodinky nám kupuje Daniel Wellington. Obsahuje 28 mm puzdro a biely kožený remienok s tradičným zapínaním na pracku. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Hodinky Daniel Wellington Petite Bondi 28


Daniel Wellington nám prináša tieto štýlové hodinky. Obsahuje 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe a náramok zo sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe s prehnutou sponou. Má čierny analógový ciferník so zlatými tónmi, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Hodinky Daniel Wellington Petite Evergold 28


Hodinky Daniel Wellington DW00100347 Petite kombinujú 32 mm okrúhle zlaté puzdro z nehrdzavejúcej ocele a sieťovaný náramok s prehnutou sponou. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Hodinky Daniel Wellington Petite Evergold 32