Hodinky Tommy Hilfiger Lidia 1782537 kombinujú 40 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník s dátumovkou v ružovo-zlatom tóne, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dvojfarebný sieťovaný náramok Tommy Hilfiger Lidia

Dvojfarebný sieťovaný náramok Tommy Hilfiger Lidia


Hodinky Tommy Hilfiger Lidia 1782540 kombinujú 40 mm okrúhle zlaté IP puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny IP náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má čierno-zlatý analógový ciferník so zlatým displejom dátumu, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dvojfarebný sieťovaný náramok Tommy Hilfiger Lidia


Hodinky Tommy Hilfiger 1791859 Aiden kombinujú 45 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a modrý gumený remienok s tradičnou prackou. Má modrý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami a tri subciferníky zobrazujúce deň, dátum a 24-hodinový čas, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Pánske hodinky Tommy Hilfiger Aiden


Hodinky Tommy Hilfiger Paige 1782544 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má perleťový analógový ciferník so zlatými ručičkami a krištáľovými akcentmi, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Náramok Tommy Hilfiger Paige Mother Of Pearl Dial


Hodinky Tommy Hilfiger Rachel 1782552 kombinujú 34 mm okrúhle modré IP puzdro z nehrdzavejúcej ocele a modrý IP náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má vzorovaný modrý analógový ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Modrý náramok Tommy Hilfiger Rachel


Hodinky Tommy Hilfiger Rachel 1782548 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník s ručičkami a hodinovými značkami v tóne ružového zlata, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Náramok Tommy Hilfiger Rachel Silver Dial


Hodinky Tommy Hilfiger Rachel 1782549 kombinujú 34 mm okrúhle dvojfarebné puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má vzorovaný čierny analógový ciferník so zlatými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dvojfarebný náramok Tommy Hilfiger Rachel


Tieto úžasné pozlátené hodinky majú jedinečný dizajn s dvojitým ciferníkom. Čistý biely ciferník zdobia postriebrené indexy a je zakončený ručne gravírovaným logom UNOde50. Kúsok je spojený s hnedým koženým remienkom a tradičným zapínaním na pracku. Vyrobené z 15-25 mikrónového šterlingového striebra Zamak na mieru pre UNOde50. Zamak je hypoalergénna kovová zliatina pozostávajúca zo zinku, hliníka, horčíka a medi. 100% ručná výroba v Španielsku. Na každý produkt UNOde50 sa poskytuje 2-ročná záruka

Unode50 'Time After Time' biele hodinky pozlátené hnedým koženým remienkom