Hodinky Fossil Gabby kombinujú puzdro z nehrdzavejúcej ocele v striebornom a ružovom odtieni a 16 mm široký náramok so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má biely ciferník s bielymi krištáľovými značkami hodín, dátumovkou a rímskymi číslicami na každej štvrťročnej pozícii, pričom všetko je chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dvojfarebný náramok Fossil Gabby

Dvojfarebný náramok Fossil Gabby


Tieto krásne spracované hodinky s koženým remienkom Jacqueline sú dokonalým doplnkom do vašej zbierky. Hodinky sú vybavené jemným ružovým koženým remienkom s tradičným zapínaním na pracku. Puzdro pozlátené ružovým zlatom dopĺňa biely ciferník s indexmi z ružového zlata a dátumovkou. Ciferník obsahuje minútové a hodinové ručičky z ružového zlata s kontrastnou tmavomodrou sekundovou ručičkou, ktorá vytvára pútavý kúsok, ktorý je ideálny na každodenné nosenie. Šírka púzdra: 36 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodotesnosť: 30 metrov

Hodinky s koženým remienkom Fossil Jacqueline Date Blush


Hodinky Fossil Carlie Blue Flower Dial Watch ES5188 kombinujú 35 mm okrúhle strieborné puzdro z nehrdzavejúcej ocele a modrý kožený remienok s tradičnou prackou. Má biely perleťový vzorovaný analógový ciferník s kvetinovými detailmi s dvoma luminiscenčnými ručičkami pozlátenými ružovým zlatom a krištáľovým rámom chráneným pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Carlie s modrým kvetinovým ciferníkom


Hodinky Mini Carlie vyrobené z nehrdzavejúcej ocele majú hladké puzdro z nehrdzavejúcej ocele. Biely ciferník je osadený trblietavými kryštálmi a ručičkami a rímskymi číslicami z nehrdzavejúcej ocele. Kus je zakončený dizajnom T-bar a nastaviteľným sieťovaným popruhom.

Dámsky náramok Fossil Carlie


Kožené hodinky Fossil Carlie Brown ES5205 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a hnedý kožený remienok s tradičnou prackou. Má analógový ciferník so slnečným lúčom s modrým vzorom s dvoma striebornými luminiscenčnými ručičkami a druhým sledovačom, chráneným pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske kožené hodinky Fossil Carlie Brown


Hodinky Fossil Carlie Gold-Plated Watch ES5203 kombinujú 28 mm okrúhle pozlátené puzdro z nehrdzavejúcej ocele a pozlátený náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má analógový ciferník so strieborným vzorom s dvoma pozlátenými luminiscenčnými ručičkami a druhým sledovačom, chráneným pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske zlaté hodinky Fossil Carlie


Tieto elegantné fosílne hodinky boli vyrobené z odolného puzdra z nehrdzavejúcej ocele a sieťovaného náramku s perleťovým ciferníkom s luminiscenčnými ručičkami a striebornými indexmi. Okrem toho sú tieto hodinky vybavené minerálnym sklíčkom a sú vodotesné do 50 metrov.

Dámsky náramok Fossil Carlie Mesh


Hodinky Fossil ES5215 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a hnedý kožený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske mini hnedé kožené hodinky Fossil Carlie