Hodinky Michael Kors Camille Gift Set MK1054SET kombinujú 33 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z kovovej zliatiny s nulou. Majú biely analógový ciferník, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Darčeková súprava dámskych hodiniek Michael Kors Camille

Darčeková súprava dámskych hodiniek Michael Kors Camille


Hodinky Michael Kors MK7269 kombinujú 43 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má dvojfarebný analógový ciferník s dátumovkou a subciferníky chronografu, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske dvojfarebné hodinky Michael Kors Camille pozlátené


Hodinky Michael Kors MK7304 kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a červený náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má červený analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovkou a subciferníkmi chronografu, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Camille Red s chronografom


Hodinky Michael Kors MK6981 Camille kombinujú 33 mm zlaté puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má krištáľový rámček a zelený analógový ciferník s funkciami dňa/dátum, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Camille


Dámske hodinky Michael Kors Camille MK6993 kombinujú 43 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele, trblietavý kamienkový rám a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely ciferník chronografu s dátumovým okienkom medzi štvrtou a piatou hodinou, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Camille


Dámske hodinky Michael Kors Camille Watch MK6994 kombinujú 43 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele, rám s trblietavým kameňom a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely ciferník chronografu s dátumovým okienkom medzi štvrtou a piatou hodinou, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Camille


Dámske hodinky Michael Kors Camille Watch MK6995 kombinujú 43 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele, rám s trblietavým kameňom a náramok z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata so zapínaním na tlačidlo. Má biely ciferník chronografu s dátumovým okienkom medzi štvrtou a piatou hodinou, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Camille


Hodinky Michael Kors MK7271 kombinujú 43 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má analógový ciferník z ružového zlata s dátumovkou a subciferníky chronografu, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Cammille Rose Gold s chronografom