Vneste do svojho oblečenia nádhernú ružovo-zlatú žiaru s týmito úžasnými dámskymi náramkovými hodinkami od Obaku. Prepychovo hladké puzdro bolo bohato pozlátené ružovým zlatom a nachádza sa v ňom očarujúci perleťový ciferník s kamienkovými hodinovými značkami pre štýlový lesk. Kompletný so zložitým sieťovým náramkom v tóne ružového zlata a bezpečným preložením cez sponu. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámy Obaku Mother Of Pearl Rose Gold Plated Mesh náramok

Dámy Obaku Mother Of Pearl Rose Gold Plated Mesh náramok


Predstavujeme vám tento báječný dámsky náramok od Obaku, ktorý je ideálny na vnesenie módneho lesku do vášho oblečenia. Nádherné tóny ružového zlata krásne dopĺňa trblietavý ciferník v granátovej hnedej farbe, ktorý je zdobený hodinovými značkami s trblietavými kameňmi pre extra pôvab. Kompletný so štýlovým dvojfarebným náramkom a bezpečnou sponou na rozmiestnenie pomocou tlačidla. Šírka púzdra: 38 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámsky dvojfarebný náramok Obaku


Obaku predstavuje tieto úžasné hodinky navrhnuté Christianom Mikkelsenom. Tieto hodinky s dánskym dizajnom majú pozlátené oceľové puzdro, ktoré obopína tmavý perleťový ciferník s krásnymi kryštálmi Swarovski, ktoré sú v každej hodinovej polohe. Dvojica ručičiek ciferníka poháňaných kremeňom v zlatej farbe zobrazuje aktuálnu hodinu a minúty, zatiaľ čo sklo z minerálneho kryštálu pôsobí ako ochranná bariéra ciferníka. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Pozlátený náramok Obaku Sky


Vleťte sa do leta s týmito úžasnými kvetinovými hodinkami. Krásny ciferník je vrstvený pastelovými tónmi a výraznými kvetmi a je zdobený leptaným 3D motívom motýľa. Postriebrené púzdro 34 mm ciferníka je zakončené farebným puncom v podobe koženého remienka Parma Violet.

Hodinky s koženým remienkom Olivia Burton 3d Butterfly Silver Dial Parma Violet


Hodinky Olivia Burton Abstract Florals Blush & Rose Gold Tone Watch OB16VM12 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z ružového zlata a modrý kožený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má ciferník s abstraktným kvetinovým dizajnom, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 10 metrov.

Hodinky Olivia Burton Abstract Florals Blush Rose Gold Tone


Hodinky Olivia Burton Abstract Florals Rose Gold Tone Mesh Watch OB16VM11 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z ružového zlata a ružovo zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má ciferník s abstraktným kvetinovým dizajnom, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 10 metrov.

Olivia Burton abstraktné kvetinové ružové zlaté hodinky zo sieťoviny


Tieto úžasné hodinky pozostávajú z tmavého a dramatického ciferníka s kvetinovým vzorom s drobnými kryštálmi. Ciferník je orámovaný matným čiernym puzdrom a je zakončený vegánskym remienkom London Grey. Vyniknite s touto perfektnou novinkou na novú sezónu.

Hodinky s remienkom Olivia Burton Celestial Matte Black and London Grey


Tieto úžasné nebeské hodinky sú zatiaľ jedným z najodvážnejších ciferníkov Olivie Burton. Tmavý námornícky ciferník vytvára nádherne textúrovanú nočnú scénu kovových vločiek, hviezd a malých padajúcich hviezd. Ciferník je tiež posiaty drobnými perličkami a kryštálmi. Nastavte na 38 mm ciferníku pre maximálny účinok. toto je kozmické umelecké dielo, ktoré je úplne mimo tohto sveta.

Zlatý a strieborný náramok Olivia Burton Celestial Navy Sunray