Dámske náramkové hodinky Vivienne Westwood Wallace VV208RDGD kombinujú puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele pozlátené žltým zlatom s ľahko použiteľnou sponou na nasadenie tlačidla. Má reliéfny červený ciferník so žakárovým leptaním a žltými zlatými a krištáľovými obuškami a ručičky s detailom loga Vivienne Westwood chránené pod minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa švajčiarsky quartz strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky zlatý náramok Vivienne Westwood Wallace

Dámsky zlatý náramok Vivienne Westwood Wallace


Tento výrazný a elegantný dizajn je ideálny na vytvorenie odvážneho štýlu. Hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Wallace, sa môžu pochváliť pozláteným dizajnom. Ciferník má pútavú tmavozelenú žakárovú potlač s kontrastnými zlatými značkami hodín a krištáľovými detailmi. Ukončené náramkom na zapínanie na nasadzovaciu sponu.

Dámsky náramok s pozláteným zeleným žakárovým ciferníkom Vivienne Westwood Wallace


Tento výrazný a elegantný dizajn je ideálny na vytvorenie odvážneho štýlu. Hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Wallace, sa pýšia dvojfarebným prevedením z ružového zlata a nehrdzavejúcej ocele. Ciferník má pútavú striebornú žakárovú potlač s kontrastnými značkami hodín z ružového zlata a krištáľovými detailmi. Ukončené nasadzovacím zapínaním na dvojfarebný náramok.

Dámsky náramok s dvojfarebným strieborným žakárovým ciferníkom Vivienne Westwood Wallace s ružovým zlatom


Dámske dvojfarebné náramkové hodinky Vivienne Westwood Wallace VV208BLSR kombinujú dvojfarebné puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom s ľahko použiteľnou sponou na nasadenie tlačidla. Má reliéfny modrý ciferník s žakárovým leptaním a ružovým zlatom a krištáľovými obuškami a ručičky s detailom loga Vivienne Westwood chránené pod minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa švajčiarsky quartz strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky dvojfarebný náramok Vivienne Westwood Wallace


Dámsky náramok Vivienne Westwood Warwick VV213GRGDMH kombinujú puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené žltým zlatom a náramok zo sieťoviny s prehnutou sponou. Má smaragdovo zelený ciferník s obuškami zo žltého zlata a ručičky s detailom loga Vivienne Westwood chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa švajčiarsky quartz strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky zlatý sieťovaný náramok Vivienne Westwood Warwick


Dámsky sieťovaný náramok Vivienne Westwood Warwick VV213DBLSLMH kombinujú puzdro z nehrdzavejúcej ocele a sieťovaný náramok s prehnutou sponou. Má tmavomodrý ciferník so striebornými obuškami a ručičky s detailom loga Vivienne Westwood, ktoré sú chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa švajčiarsky quartz strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky sieťovaný náramok Vivienne Westwood Warwick


Urobte odvážne vyhlásenie s týmito hodinkami Vienne Westwood Warwick. Hodinky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s PVD pokovovaním a majú vyrazený text. Čierny ciferník je osadený kontrastnými modrými značkami hodín a ručičkami z ružového zlata. Dokončené ružovým zlatom pokoveným Orbom na 12 hodine a modrým koženým remienkom s reliéfom Croc.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Warwick


Tieto štýlové hodinky, vyrobené s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele pozláteným ružovým zlatom, sú vybavené sivým ciferníkom so sivým kovom, kontrastnými značkami hodín z ružového zlata, ručičkami a ikonickým orbom Vivienne Westwood na 12. hodine. Kus je zakončený reliéfnym rámom a perforovaným tmavosivým koženým remienkom.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Warwick