Z klasickej kolekcie sú hodinky Midi Black Sunray Dial Gold Tone náramok Watch OB16SE17 u nás zakúpené od Olivie Burton. Obsahuje 30 mm zlaté puzdro a náramok so zapínacou sponou na tlačidlo. Má čierny ciferník s krištáľovými a skrutkovacími detailmi, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky zlatý náramok Olivia Burton Midi Black Sunray Dial

Dámsky zlatý náramok Olivia Burton Midi Black Sunray Dial


Kto povedal, že klasika nemôže byť vzrušujúca? Tento prírastok do našej kolekcie Timeless Classic je zároveň nestarnúci, súčasný a jemne hravý. Spája všetku jednoduchosť náramku v striebornej farbe s nečakanými dotykmi 30 mm perleťového ciferníka, drobnými krištáľovými ozdobami a značkami detailov skrutiek. Sľubujeme, že tento všestranný kúsok je ideálny na každodenné nosenie.

Dámsky náramok Olivia Burton Midi Classic Pearl Dial Strieborný tón


Z Celestial Collection sú hodinky Midi Opal Planet Dial Navy & Silver Tone OB16GD82 zakúpené u nás od Olivie Burton. Obsahuje 30 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a remienok z námorníckej kože s tradičným zapínaním na pracku. Má čierny ciferník s dizajnom planéty, mesiaca a hviezdy, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Olivia Burton Midi Opal Planet Dial Navy Silver Tone


Hodinky Midi Mother Of Pearl, Dial Grey & Rose Gold, dokonalý príklad jednoduchej elegancie a univerzálneho štýlu, sú nadčasovým kúskom, ktorý môže obdivovať a milovať každý. Tieto hodinky s bielymi perleťovými a kryštálovými kameňmi Swarovski bez zdobenia na 30 mm ciferníku umiestnenom na sivom koženom remienku, ktorý dodáva úroveň sofistikovanosti, po ktorej všetci túžime, sú tieto hodinky perfektné, aby rozžiarili váš každodenný život.

Dámske hodinky Olivia Burton Midi Rose Gold s perleťovo sivým koženým remienkom


Dokonalá óda na krásu prírody, kvetinovo inšpirované hodinky Midi Shimmer Pearl & Pale Rose Gold Watch dokážu rozjasniť každý deň svojim elegantným letným vzhľadom a budú sa perfektne hodiť pre každého, kto hľadá hodinky určitej triedy. Tieto hodinky, ktoré boli novo aktualizované, aby obsahovali posyp pravých kryštálov, ktoré dodávajú 30 mm displeju iskru, sú vybavené trblietavým perlovým koženým remienkom, ktorý je ideálny pre klasický kvetinový vzhľad.

Dámske hodinky Olivia Burton Midi Shimmer Pearl, bledoružové zlato


Z Celestial Collection sú Midi Starburst Silver Tone Mesh Watch OB16GD85 u nás zakúpené od Olivie Burton. Obsahuje 30 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok zo sieťoviny s prehnutou sponou. Má sivý slnečný ciferník s dizajnom starburst, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Olivia Burton Midi Starburst Silver Tone Mesh


Z klasickej kolekcie Mini Mother of Pearl Dial, Sparkle Markers & Silver Tone Boucle Mesh Watch OB16MN04 sme si kúpili od Olivie Burton. Obsahuje 23 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok zo sieťoviny s prehnutou sponou. Má biely perleťový ciferník s krištáľovými hodinovými značkami a striebornými ručičkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky ciferník Olivia Burton Mini Mother Of Pearl, Sparkle Markers Silver Tone Boucle Mesh Watch


Predstavujeme najnovší prírastok do našej žiarivej kolekcie Rainbow „Dúhová včela. Naša včela spočíva na trblietavom 30 mm ciferníku slnečných lúčov a má krídelká zdobené krištáľom v nápadnom pastelovom odtieni. Pozrite sa na ďalšie detaily v povrchovej úprave s jemne vyrytými pruhmi pozdĺž tela a naším najpredávanejším sieťovaným remienkom v tóne ružového zlata. Jedna vec je istá, že táto bzučiaca kráska prinesie svetlú stránku vášho každodenného života.

Dámske hodinky Olivia Burton Rainbow Bee Rose Gold v tóne sieťovaného remienka