Rozprávkovo štýlové dámske hodinky, ktoré pozostávajú z náramku z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata a hladkého ciferníka. Okrúhly ciferník obsahuje hodinové značky a tenké ručičky. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámsky sieťovaný náramok Emporio Armani Rose Gold Blush

Dámsky sieťovaný náramok Emporio Armani Rose Gold Blush


Tieto úžasné hodinky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom majú osemhranný ciferník z čiernej perlete s tromi krištáľovými značkami hodín. Kus je zakončený ikonickým logom orla Emporio Armani v 12:00 a zapínaním na sponu pre jednoduché nosenie a bezpečné sťahovanie.

Dámsky náramok s osemhranným ciferníkom Emporio Armani s čiernym ružovým zlatom


Tieto podmanivé náramkové hodinky z ružového zlata dodajú vášmu každodennému vzhľadu nádych sofistikovanosti. Tieto nádherné hodinky sú krásne vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s ružovým zlatom a majú výrazný perleťový ciferník s ručičkami z ružového zlata. Farebné tóny a odtiene úžasnej perlete sa lesknú pri každom vašom pohybe a vytvárajú nadčasový kúsok, ktorý upúta pozornosť. Na ciferníku je aj motív ružového zlata Emporio Armani na 12. hodine. Spárujte tieto elegantné a štýlové hodinky s cennými doplnkami Emporio Armani a dotvorte svoj vzhľad. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámsky náramok Emporio Armani pozlátený ružovým zlatom


Tento krásny náramok, perfektný darček pre niekoho výnimočného, sa môže pochváliť romantickými ružovými odtieňmi. Vyrobené s náramkom z nehrdzavejúcej ocele pozláteným ružovým zlatom a puzdrom na ciferník, ktoré je ďalej zvýraznené zasneným dúhovým perleťovým ciferníkom. Ciferník je zdobený ružovým zlatom pokovovanými značkami hodín a charakteristickým motívom orla Emporio Armani na 12. hodine. Hodinky sú zakončené zapínacou sponou pre jednoduché nosenie a bezpečné vyberanie.

Dámsky náramok s ružovým zlatom Emporio Armani s perlovým ciferníkom


Tieto nádherné hodinky v ružovej farbe sú ideálnym darčekom pre niekoho výnimočného. Tieto romantické hodinky majú trblietavý perleťový ciferník obklopený puzdrom z ružového zlata. Ciferník zdobia hodinové obušky pozlátené ružovým zlatom a motív orla Emporio Armani na 12. hodine. Hodinky sú zakončené modrastým ružovým mäkkým koženým remienkom a tradičným zapínaním na pracku.

Dámske hodinky Emporio Armani s ružovým pozláteným perleťovým ciferníkom s ružovým koženým remienkom


Tieto pútavé hodinky majú osemhranný viacfarebný pruhovaný ciferník obklopený kontrastným puzdrom pozláteným ružovým zlatom. Ciferník zdobia trblietavé krištáľové indexy hodín a ikonický orol Emporio Armani na 12. hodine. Kus je zakončený viacfarebným pásikovým koženým remienkom.

Dámske hodinky Emporio Armani s ružovým zlatom pokovované perleťou s osemhranným pruhom na ciferníku s koženým remienkom


Hodinky Emporio Armani AR11495 kombinujú 26 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má perleťový analógový ciferník, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske perleťové hodinky Emporio Armani pozlátené ružovým zlatom


Hodinky Emporio Armani AR11491 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z ružového zlata s prehnutou sponou. Má červený analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Emporio Armani s červeným ciferníkom pokovované ružovým zlatom