Od Michaela Korsa sú tieto úžasné náramkové hodinky pozlátené ružovým zlatom s krásnym chronografom vo farbe ružového zlata a funkciou dátumu. Skvelý darček pre niekoho výnimočného. Popis produktu:. Náramkové hodinky s ružovým zlatom. Rose Gold ciferník chronografu. Quartzový strojček. Rozmery: 35 mm, hĺbka 14 mm. Vodotesnosť: 100 metrov

Dámsky ružovo pozlátený náramok Michael Kors

Dámsky ružovo pozlátený náramok Michael Kors


Hodinky Michael Kors MK1064SET kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má perleťový analógový ciferník, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors s ružovým zlatom


Tento trendový dizajn z kolekcie Runway bol vytvorený s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom s opulentným perleťovým ciferníkom s ručičkami a indexmi v tóne ružového zlata. Tento elegantný dizajn bol dotvorený ružovým zlatom iónovým a acetátovým článkovým náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Michael Kors Runway


Tento sladký dizajn z kolekcie Runway bol vytvorený s bielym keramickým puzdrom s bielym ciferníkom s ručičkami v ružovom zlate, indexmi a kamennými hodinovými značkami. Obsahuje tiež trblietavý dlažobný rám v tóne ružového zlata a je zakončený zodpovedajúcim bielym keramickým náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske keramické hodinky Michael Kors Runway


Tento sladký dizajn z kolekcie Runway bol vytvorený s ružovým keramickým puzdrom, ktoré obsahuje biely ciferník s ručičkami v ružovo-zlatom tóne, indexy a kamenné značky hodín. Obsahuje tiež trblietavý dlažobný rám v tóne ružového zlata a je zakončený zodpovedajúcim ružovým keramickým náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske keramické hodinky Michael Kors Runway


Hodinky Michael Kors MK6980 Runway kombinujú 40 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata a sivý MK vzorovaný kaučukový remienok s prackou. Má analógový ciferník z ružového zlata s luminiscenčnými ručičkami a lesklú kolekciu kryštálov zasadených v strede, ktoré sú všetky chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Runway


Dámske hodinky Michael Kors Runway Watch MK6998 kombinujú 40 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a biely kovový remienok z PVC kože s logom a tradičným zapínaním na sponu. Má biely analógový ciferník s pozláteným stredom, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Runway


Dámske hodinky Michael Kors Runway Watch MK6999 kombinujú 40 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a kovový remienok z PVC kože v zlatej farbe s tradičným zapínaním na sponu. Má analógový ciferník v zlatej farbe s pozláteným stredom, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Runway