Tento model Ultra Slim bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s luxusným perleťovým ciferníkom s čiernymi ručičkami a rímskymi číslicami. Tento model je zakončený náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky rotačný ultra tenký náramok

Dámsky rotačný ultra tenký náramok


Tento model Ultra Slim bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele v tóne žltého zlata, ktoré má strieborný vzorovaný ciferník s čiernymi ručičkami a rímskymi číslicami. Tento model je doplnený náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne žltého zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky rotačný ultra tenký náramok


Tento ultra tenký model bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata, ktoré obsahuje luxusný perleťový ciferník so zodpovedajúcimi ručičkami v tóne ružového zlata a dvanástimi trblietavými diamantovými značkami hodín. Tento model bol tiež doplnený náramkom v tóne ružového zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske Rotary ultra tenké diamantové hodinky


Tento model Ultra Slim bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele v ružovo-zlatom odtieni s čiernym ciferníkom s ručičkami v ružovo-zlatom tóne a dvanástimi trblietavými diamantovými značkami hodín. Tento model je zakončený čiernym koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske Rotary ultra tenké diamantové hodinky


Tento model Ultra Slim bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele so vzorovaným strieborným ciferníkom s čiernymi ručičkami a rímskymi číslicami. Tento model je zakončený čiernym koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske Rotary hodinky s ultra tenkým remienkom


Tento model Ultra Slim bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele v tóne žltého zlata, ktoré má vzorovaný zlatý ciferník so zodpovedajúcimi ručičkami a značkami hodín v tóne žltého zlata. Tento model je zakončený čiernym koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske Rotary hodinky s ultra tenkým remienkom


Tento model Ultra Slim bol vyrobený s dvojfarebným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje luxusný perleťový ciferník so zodpovedajúcimi ručičkami v tóne ružového zlata a dvanástimi žiarivými diamantovými značkami hodín. Tento model bol tiež zakončený dvojfarebným náramkom z ružového zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky rotačný ultra tenký dvojfarebný náramok


Tento model Ultra Slim bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele v tóne žltého zlata, ktoré má strieborný vzorovaný ciferník s ľahko čitateľnými čiernymi ručičkami a rímskymi číslicami. Tento model má tiež dátumovku a je zakončený čiernym koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske Rotary ultratenké hodinky