Tento trendový model Accurist bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata s bielym ciferníkom s ručičkami v tóne ružového zlata a trblietavými kamennými značkami hodín. Tento model bol dotvorený kríženým polonáramkovým náramkom v tóne ružového zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky polonáramok Accurist

Dámsky polonáramok Accurist


Odolný športový luxusný dizajn z kolekcie Accurist Signature so zafírovým sklíčkom odolným voči poškriabaniu, odolným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele a náramkom doplneným elegantným svetlomodrým perleťovým ciferníkom s hodinovými a minútovými ručičkami dauphine.

Dámsky náramok Accurist Signature Blue Mother Of Pearl Dial


Dámske hodinky Accurist Signature 8216 kombinujú 29 mm okrúhle trblietavé krištáľové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a krištáľový náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník so zodpovedajúcimi leštenými striebornými ručičkami, indexmi a dátumovkou, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky krištáľový náramok Accurist Signature


Odolný športový luxusný dizajn z kolekcie Accurist Signature so zafírovým sklíčkom odolným voči poškriabaniu, odolným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele a náramkom doplneným elegantným ružovým perleťovým ciferníkom s hodinovou a minútovou ručičkou dauphine.

Dámsky náramok Accurist Signature Pink Mother Of Pearl Dial


Tieto úžasné hodinky sú dokonalým doplnkom pre tohtoročný trend ružového zlata. Hodinky sú krásne vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a majú lesklé ružové zlato. Hodinky zdobené kryštálmi sú zakončené perleťovým ciferníkom, čiernymi rímskymi číslicami a dátumovkou na 6-tej hodine. Šírka púzdra: 29 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 10 metrov

Dámy Accurist Signature Rose Gold Plated Mother Of Pearl Dial náramok


Tento elegantný model Accurist bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s bielym textúrovaným ciferníkom s luminiscenčnými ručičkami a striebornými rímskymi číslicami. Tento model je vybavený aj dátumovkou a je doplnený náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Accurist Signature


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu nádych luxusu s týmito úžasnými štíhlymi hodinkami. Kus obsahuje vzorovaný strieborný ciferník so slnečnými lúčmi, ktorý je osadený hodinovými obuškami a ručičkami pozlátenými ružovým zlatom, s dátumovým okienkom na 3. hodine. Kúsok je zakončený čiernym remienkom s efektom croc.

Dámske hodinky Accurist Signature


Tieto úžasné hodinky z kolekcie Accurist Signature sú ideálne na to, aby vášmu každodennému vzhľadu dodali nádych iskry. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, kus obsahuje trblietavý perleťový ciferník, ktorý je osadený kontrastnými čiernymi rímskymi číslicami a ručičky s dátumovým okienkom na 6. hodine. Kus je zakončený trblietavými kryštálmi na obrube a náramku.

Dámske hodinky Accurist Signature