Dámsky perlový náramok Vivienne Westwood hodinky VV244DBLSL kombinujú puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zúžený náramok s ľahko použiteľnou sponou na nasadenie pomocou tlačidla. Má kráľovsky modrý ciferník Mother of Pearl s obuškami z ružového zlata a striebra a ručičky s detailom loga Vivienne Westwood chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa švajčiarsky quartz strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky perlový náramok Vivienne Westwood Limehouse

Dámsky perlový náramok Vivienne Westwood Limehouse


Dámsky perlový náramok Vivienne Westwood Hodinky VV244GRGD kombinujú puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené žltým zlatom a zúžený náramok s ľahko použiteľnou sponou na nasadenie tlačidla. Má zelený ciferník Mother of Pearl s obuškami zo žltého zlata a ručičky s detailom loga Vivienne Westwood chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa švajčiarsky quartz strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky perlový náramok Vivienne Westwood Limehouse


Dámsky perlový náramok Vivienne Westwood hodinky VV244GYSR kombinujú dvojfarebné puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a zúžený náramok s ľahko použiteľnou sponou na nasadenie tlačidla. Má sivý ciferník Mother of Pearl s obuškami z ružového zlata a striebra a ručičky s detailom loga Vivienne Westwood chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa švajčiarsky quartz strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky perlový náramok Vivienne Westwood Limehouse


Tieto úžasné hodinky, inšpirované dizajnom a architektúrou 17. storočia, majú špecifický vplyv na dom Montagu. Tieto krásne hodinky spájajúce punk, históriu a architektúru obsahujú modrý perleťový ciferník zdobený diamantovými značkami hodín. Ciferník je tiež zdobený ikonickým orbom Vivienne Westwood na 12. hodine a rímskymi číslicami okolo lunety. Dokončené švajčiarskym strojčekom Quartz a náramkom z nehrdzavejúcej ocele.

Dámsky náramok Vivienne Westwood Montagu Blue Mother Of Pearl


Tento štýlový dizajn Montagu, ktorý bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, má čierny ciferník so striebornými ručičkami a kamennými značkami hodín. Tento model je tiež vybavený pútavým rámom a je zakončený náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Vivienne Westwood Montagu


Tieto úžasné hodinky, inšpirované dizajnom a architektúrou 17. storočia, majú špecifický vplyv na dom Montagu. Tieto krásne hodinky spájajúce punk, históriu a architektúru majú biely vejárovitý ciferník zdobený diamantovými značkami hodín. Ciferník je tiež zdobený ikonickým orbom Vivienne Westwood na 12. hodine a rímskymi číslicami okolo lunety. Dokončené švajčiarskym strojčekom Quartz a náramkom z nehrdzavejúcej ocele pozláteným ružovým zlatom.

Dámy Vivienne Westwood Montagu Rose Gold Plated textúrou Diamond Set Dial náramok


Tieto elegantné hodinky Vivienne Westwood vyrobené z nehrdzavejúcej ocele v dvojfarebnom prevedení sa pýšia rozkošným perleťovým ciferníkom. S rímskymi číslicami a závesným kúzlom Orb vyžarujú tieto nádherné náramkové hodinky štýl a sofistikovanosť. Šírka púzdra: 32 mm. Hĺbka púzdra: 8 mm. Vodeodolnosť: 50m. Strojček hodiniek: Quartz

Dámske hodinky Vivienne Westwood Mother Orb


Tieto elegantné hodinky Vivienne Westwood vyrobené z nehrdzavejúcej ocele sa pýšia rozkošným perleťovým ciferníkom. S rímskymi číslicami a závesným kúzlom Orb vyžarujú tieto nádherné náramkové hodinky štýl a sofistikovanosť. Šírka púzdra: 32 mm. Hĺbka púzdra: 8 mm. Vodeodolnosť: 50m. Strojček hodiniek: Quartz

Dámske hodinky Vivienne Westwood Mother Orb