Dámske hodinky Citizen EU3069-57E kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami v tóne žltého zlata, indexy a dátumovku, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky občiansky náramok Quartz

Dámsky občiansky náramok Quartz


Dámske hodinky Citizen EQ2002-07P kombinujú 26 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tóne žltého zlata a hnedý kožený remienok s tradičnou prackou. Má analógový ciferník šampanského s luminiscenčnými ručičkami, výraznými arabskými číslicami a dátumovkou, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Citizen Quartz s koženým remienkom


Tieto klasické hodinky Silhouette majú náramok z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata a kontrastný kráľovský modrý ciferník. Ciferník je zdobený dobre čitateľnými číslicami a obuškom. Ideálny na každodenné nosenie, tento kúsok vnesie do každého looku povznesený štýl. Poháňané technológiou Eco-Drive.

Dámsky občiansky náramok s modrým číselníkom a ružovým zlatom


Z kolekcie Silhouette sú tieto pútavé hodinky vyrobené s odolným puzdrom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele so žiarivým modrým ciferníkom so striebornými ručičkami a indexmi. Obsahuje tiež ľahko čitateľný displej dátumu, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom a je poháňaný technológiou Eco-Drive, čo znamená, že je napájaný akýmkoľvek svetlom a nikdy nepotrebuje batériu.

Dámsky náramok s občianskou siluetou


Tieto elegantné hodinky z kolekcie Silhouette sú vyrobené s puzdrom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele s čiernym vzorovaným ciferníkom so striebornými ručičkami a indexmi, ktoré sú chránené minerálnym sklíčkom. Tento ženský dizajn má tiež lesklý kamienkový rám a je poháňaný technológiou Eco-Drive, čo znamená, že je poháňaný akýmkoľvek svetlom a nikdy nepotrebuje batériu.

Dámsky náramok s občianskou siluetou


Tieto štýlové hodinky sú ideálne na každodenné nosenie. Kus má krížový vzorovaný ciferník, ktorý je zdobený kontrastnými číslicami v tóne ružového zlata. Vynikajúci dizajn dodáva kúsku extra špeciálny povrch. Kúsok spája náramok z nehrdzavejúcej ocele a zapínanie na sponu.

Dámsky náramok z nehrdzavejúcej ocele s karamelovým ciferníkom s siluetou občana


Tieto elegantné hodinky sú ideálnou voľbou na denné aj večerné nosenie. Kúsok, ktorý je súčasťou kolekcie Silhouette, obsahuje dvojfarebný náramok s trblietavými kryštálmi. Dodatočné kryštály zdobia perleťový ciferník so zlatými ručičkami. Hodinky sú zakončené sponou na manikúru a sú vodotesné do 50 metrov.

Dámsky občiansky náramok s kryštálovou perlou s ciferníkom


Dámske krištáľové hodinky Citizen Silhouette FE1230-51X kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má celkom 114 kryštálov vsadených do puzdra a náramku a ružový analógový ciferník s dátumovkou na troch hodinách, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske krištáľové hodinky Citizen Silhouette