Rozprávkovo štýlové dámske hodinky, ktoré pozostávajú zo sieťovaného náramku pozláteného ružovým zlatom. Čistý biely ciferník obsahuje štíhle ručičky a značky hodín s rímskymi číslicami. Šírka púzdra: 34 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámsky náramok zo sieťoviny Skagen Hald s ružovým zlatom

Dámsky náramok zo sieťoviny Skagen Hald s ružovým zlatom


Hodinky Skagen SKW2947 Horizont kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a 16 mm široký sieťovaný náramok s posuvným preložením cez sponu. Má modrý analógový ciferník so subciferníkmi zobrazujúcimi dátum a 24 hodinový čas, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov. Dodáva sa s balením Planet-forward. Papier na obale jadra Skagens má certifikát FSC a je 100% recyklovateľný. Pomôžte nám pomôcť planéte jej recykláciou. Pred recykláciou skontrolujte príslušné pokyny v miestnych recyklačných zariadeniach. Spolu môžeme niečo zmeniť!

Dámske hodinky Skagen Horizont


Tieto jednoduché, no štýlové hodinky sú dokonalým doplnkom na každý deň. Hodinky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele majú ostrý biely ciferník, na ktorom sú strieborné značky hodín a ručičky. Kúsok je zakončený nastaviteľným sieťovaným popruhom.

Dámsky náramok Skagen Signatur


Hodinky Skagen Signatur Lille Sand Watch SKW3060 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a sivý remienok z ekokože s tradičnou prackou. Má sivý analógový ciferník s indexmi a ručičkami pozlátenými ružovým zlatom, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodeodolnosť do 30

Dámske hodinky Skagen Signatur Lille Sand


Tieto hodinky Signatur od spoločnosti Skagen vyrobené z nehrdzavejúcej ocele majú 30 mm pieskovaný modrý ciferník. Ciferník je osadený nerezovými hodinovými značkami a ručičkami. Kúsok je zakončený nastaviteľným sieťovaným popruhom.

Dámske sieťované hodinky Skagen Signatur


Tieto úžasné hodinky obsahujú pravý perleťový ciferník v nádhernom ružovo-ružovom odtieni. Hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Signatur, sú krásne vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s ružovým zlatom. Hodinky sú zakončené vymeniteľným remienkom zo sieťoviny, ktorý je možné nahradiť akýmkoľvek 16 mm remienkom z kolekcie, aby vyhovoval vášmu štýlu. Šírka púzdra: 36 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámske hodinky Skagen Signatur Slim Rose Tone s oceľovým remienkom so sieťovinou


Hodinky Signatur vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom sú ideálne na každodenné nosenie. Sivý pieskovaný ciferník je osadený ružovým zlatom a ručičkami. Kus je zakončený mäkkým sivým koženým remienkom a tradičným zapínaním na pracku.

Dámske hodinky Skagen Signatur s remienkom


Tieto hodinky Signatur od spoločnosti Skagen sú ideálne na každodenné nosenie a sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s ružovým zlatom. Biely ciferník je osadený ružovým zlatom a je zakončený nastaviteľným remienkom zo sieťoviny.

Dámske hodinky Skagen Signatur