Tento elegantný a štýlový model, ktorý je súčasťou kolekcie Shoreditch, má pútavý strieborný ciferník s vyrazeným ikonickým dizajnom Orb. Strieborný ciferník je zvýraznený značkami hodín z ružového zlata a motívom Orb z ružového zlata na 12. hodine. Hodinky sú zakončené ružovým zlatým textovým logom Vivienne Westwood na 6-tej hodine a náramkom z nehrdzavejúcej ocele s nasadzovacím zapínaním.

Dámsky náramok Vivienne Westwood Shoreditch Silver Dial

Dámsky náramok Vivienne Westwood Shoreditch Silver Dial


Hodinky Vivienne Westwood Ladies Sloane Black Logo Dial VV048BKBK kombinujú 40 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky s čiernym logom Vivienne Westwood Sloane


Hodinky Vivienne Westwood Ladies Sloane White Logo Dial VV048SWWH kombinujú 40 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a biely náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Sloane s bielym logom


Hodinky Vivienne Westwood Ladies Sunbury Two Tone Rose Gold Plated VV259SLSR kombinujú 39 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Sunbury s dvojfarebným ružovým zlatom


Hodinky Vivienne Westwood VV251WGSG Sydenham kombinujú 40 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok s prehnutou sponou. Má analógový ciferník šampanského, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov a hmotnosť 109 gramov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Sydenham


Vyjadrite sa s týmto dizajnom The Mall, ktorý bol vyrobený s iónovým puzdrom zo žltého zlata s čiernym ciferníkom so zlatými ručičkami a značkami hodín. Tento model je tiež vybavený pútavým rámom a je doplnený zlatým iónovým náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Vivienne Westwood The Mall


Hodinky Vivienne Westwood VV108SLDBL Trafalgar kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a modrý kožený remienok s tradičnou prackou. Má modrý analógový ciferník s ručičkami z ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov a hmotnosť 31 gramov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Trafalgar


Nádherné dámske hodinky od svetoznámej návrhárky Vivienne Westwood. Nádherné puzdro z nehrdzavejúcej ocele drží biely ciferník s hodinovými značkami drahých kameňov a štíhlymi ručičkami. Elegantný červený kožený remienok dotvára vzhľad, zapínanie na bezpečnú tradičnú sponu. Šírka púzdra: 31 mm. Hĺbka púzdra: 6 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30m

Dámske hodinky Vivienne Westwood Trafalgar