Tieto elegantné a ženské klasické hodinky majú čierny ciferník zdobený výrazným textúrovaným dizajnom vejára. Na ciferníku sú tiež kontrastné ručičky z ružového zlata a diamantové značky hodín. Ikonický orb a logo Vivienne Westwood zaujímajú svoje miesto o 12. a 6. hodine. Hladký rám je zakončený voľne sa pohybujúcim kúzlom Orb a náramkom z nehrdzavejúcej ocele.

Dámsky náramok Vivienne Westwood Orb Black Diamond Set Dial

Dámsky náramok Vivienne Westwood Orb Black Diamond Set Dial


Tieto pútavé hodinky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele majú kontrastné akcenty z ružového zlata. Strieborný ciferník s textúrou je osadený diamantovými značkami hodín a ikonickým logom Vivienne Westwood Orb na 12. hodine. Kus je zakončený T-bar náramkom a voľne sa pohybujúcim ružovým zlatom pokoveným kúzlom Orb.

Dámske diamantové hodinky Vivienne Westwood Orb


Tento štýlový dizajn Orb bol vytvorený pomocou žltého zlata pokovovaného iónovým puzdrom, ktoré má textúrovaný čierny ciferník s dizajnom srdca so zlatými ručičkami a rímskymi číslicami. Tento model má tiež pútavé kúzlo, ktoré visí z puzdra a je zakončené textúrovaným čiernym koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Orb Heart Strap


Tento štýlový dizajn Orb bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje ciferník s modrým dizajnom srdca so striebornými ručičkami a rímskymi číslicami. Tento model má tiež pútavé kúzlo, ktoré visí z puzdra a je zakončené textúrovaným modrým koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Orb Heart Strap


Vivienne Westwood predstavuje tieto vysoko štýlové náramkové hodinky vyrobené s nádherným čiernym koženým remienkom zdobeným reliéfnym motívom. Elegantný čierny ciferník, ktorý je umiestnený v hladkom pozlátenom puzdre, sa môže pochváliť elegantným výrezom Orb, hotovými štíhlymi hodinovými značkami obušku a rozkošným kúzlom Orb. Tieto módne hodinky sa určite hodia na každú príležitosť a sú ideálne na každodenné nosenie. Šírka púzdra: 32 mm. Hĺbka púzdra: 8 mm. Vodeodolnosť: 50m. Strojček hodiniek: Quartz

Dámske hodinky Vivienne Westwood Orb II


Vivienne Westwood predstavuje tieto vysoko štýlové náramkové hodinky vyrobené s nádherným ružovým koženým remienkom, ktorý zdobí reliéfny motív. Jemný ružový ciferník umiestnený v hladkom pozlátenom puzdre sa môže pochváliť elegantným výrezom Orb, hotovými štíhlymi hodinovými značkami obušku a rozkošným kúzlom Orb. Tieto módne hodinky sa určite hodia na každú príležitosť a sú ideálne na každodenné nosenie. Šírka púzdra: 32 mm. Hĺbka púzdra: 8 mm. Vodeodolnosť: 50m. Strojček hodiniek: Quartz

Dámske hodinky Vivienne Westwood Orb II


Vivienne Westwood predstavuje tieto vysoko štýlové náramkové hodinky vyrobené s nádherným bielym koženým remienkom zdobeným reliéfnym motívom. Elegantný biely ciferník, ktorý je umiestnený v hladkom pozlátenom puzdre, sa môže pochváliť elegantným výrezom Orb, hotovými štíhlymi hodinovými značkami obušku a rozkošným kúzlom Orb. Tieto módne hodinky sa určite hodia na každú príležitosť a sú ideálne na každodenné nosenie. Šírka púzdra: 32 mm. Hĺbka púzdra: 8 mm. Vodeodolnosť: 50m. Strojček hodiniek: Quartz

Dámske hodinky Vivienne Westwood Orb II


Tieto úžasné hodinky majú ikonický dizajn Orb. Tieto ženské a elegantné hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Orb, majú strieborný ciferník zdobený holografickým motívom Orb a detailom loga Vivienne Westwood. Luneta hodiniek je osadená svetloružovými kryštálmi a voľne sa pohybujúcim kúzlom Orb. Klasický dizajn T-bar je zakončený pastelovo ružovým koženým remienkom.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Orb Pastelle Silver Dial Bledoružové kožené remienky