Tento trendový model Aria bol vyrobený so zlatým iónovým pozláteným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje ciferník šampanského slnečného žiarenia so zlatými ručičkami a hodinovými značkami. Tento model je vodotesný do 30 metrov a je doplnený o kamienkový zlatý iónový náramok, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Tommy Hilfiger Aria

Dámsky náramok Tommy Hilfiger Aria


Tento trendový model Aria bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje strieborný ciferník slnečných lúčov so zodpovedajúcimi striebornými ručičkami a hodinovými značkami. Tento model je odolný voči vode 30 metrov a je doplnený náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Tommy Hilfiger Aria


Dámske hodinky Tommy Hilfiger Black Bracelet Watch 1782438 kombinujú 34 mm čierne puzdro z nehrdzavejúcej ocele s čiernym krištáľovým rámom a čierny náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Čierny dámsky náramok Tommy Hilfiger


Tento trendový model Blake bol vyrobený so sivým iónom pokoveným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré má sivý ciferník s kontrastnými ručičkami v ružovom zlate, rímskymi číslicami a kamennými hodinovými značkami. Tento model je tiež vybavený zobrazením dňa/dátumu a je zakončený sieťovaným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Tommy Hilfiger Blake


Dámske hodinky Tommy Hilfiger Emery Chronograph Bracelet Watch 1782347 kombinujú puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele pozlátené žltým zlatom s prehnutou sponou. Má zlatý ciferník s luminiscenčnými obuškami a ručičkami zo žltého zlata a detail loga Tommy Hilfiger chránený pod minerálnym sklíčkom. Hodinky sú poháňané quartzovým strojčekom a majú vodotesnosť do 50 metrov, sú vybavené multiciferníkovým chronografovým displejom zobrazujúcim deň, dátum a 24-hodinový čas.

Dámsky náramok Tommy Hilfiger Emery s chronografom


Dámske hodinky Tommy Hilfiger Emery Chronograph Bracelet Watch 1782348 kombinujú puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má strieborný ciferník s luminiscenčnými obuškami a ručičkami zo žltého zlata a detail loga Tommy Hilfiger chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky sú poháňané quartzovým strojčekom a majú vodotesnosť do 50 metrov, sú vybavené multiciferníkovým chronografovým displejom zobrazujúcim deň, dátum a 24-hodinový čas.

Dámsky náramok Tommy Hilfiger Emery s chronografom


Dámske hodinky Tommy Hilfiger Emery Chronograph Bracelet Watch 1782349 kombinujú puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má tmavomodrý ciferník s luminiscenčnými striebornými obuškami a ručičkami a detail loga Tommy Hilfiger chránený pod minerálnym sklíčkom. Hodinky sú poháňané quartzovým strojčekom a majú vodotesnosť do 50 metrov, sú vybavené multiciferníkovým chronografovým displejom zobrazujúcim deň, dátum a 24-hodinový čas.

Dámsky náramok Tommy Hilfiger Emery s chronografom


Hodinky Tommy Hilfiger Ladies Emma Pink Rubber Strap 1782479 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový gumený remienok s tradičnou prackou. Má ružový analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Emma Pink s gumeným remienkom