Tento trendový model Crystalline bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata so strieborným ciferníkom s kontrastnými ručičkami a značkami hodín v tóne ružového zlata. Tento model je tiež vybavený trblietavými pave kryštálmi Swarovski, ikonickým logom labute na pozícii dvanástej hodiny a je zakončený náramkom v tóne ružového zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Swarovski Crystalline Chic v tóne ružového zlata

Dámsky náramok Swarovski Crystalline Chic v tóne ružového zlata


Tento trendový model Crystalline bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele so strieborným ciferníkom so striebornými ručičkami a hodinovými značkami. Tento model je tiež vybavený trblietavými pave Swarovski kryštálmi, ikonickým logom labute na pozícii dvanástej hodiny a je zakončený náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky strieborný náramok Swarovski Crystalline Chic


Náramok White Crystalline Delight Rose Gold, ktorý vám poskytne to najlepšie zo štýlu a iskru v jediných hodinkách, ponúka štýl a výraz pre každú veľkú alebo malú príležitosť. Ohromujúci biely ciferník, ktorý sa nachádza na 16,5 cm náramku v štýle náramku z nehrdzavejúcej ocele vo farbe ružového zlata s detailmi z bieleho smaltu a preklápacou sponou, obsahuje približne 1 000 pravých bielych kryštálov Swarovski a ručičky a obušky vo farbe ružového zlata, ktoré vám dodajú všetko čaro. by ste mohli potrebovať. Ciferník hodiniek je uložený v 32 mm puzdre z nehrdzavejúcej ocele vo farbe ružového zlata, je pokrytý minerálnym sklíčkom a funguje na quartzovom strojčeku a je vodotesný do 50 m. Švajčiarska výroba, to musíte mať. Nastaviteľné spojky zaistia, že sa prispôsobí každej veľkosti zápästia.

Náramok Swarovski White Crystalline Delight Rose Gold


White Crystalline Delight Stainless Steel Bracelet Watch, ktoré vám poskytnú to najlepšie zo štýlu a iskru v jedných hodinkách, ponúkajú štýl a výraz pre každú veľkú či malú príležitosť. Ohromujúci biely ciferník, ktorý sa nachádza na 16,5 cm náramku v štýle náramku z nehrdzavejúcej ocele striebornej farby s detailmi z bieleho smaltu a preklápacou sponou, obsahuje približne 1 000 pravých bielych kryštálov Swarovski a strieborné ručičky a obušky, ktoré vám poskytnú všetko kúzlo, ktoré by ste mohli potrebovať. . Ciferník hodiniek je zapuzdrený v striebornom púzdre z nehrdzavejúcej ocele s priemerom 32 mm, je pokrytý minerálnym sklíčkom a funguje na quartz strojčeku a je vodotesný do 50 m. Švajčiarska výroba, to musíte mať. Nastaviteľné spojky zaistia, že sa prispôsobí každej veľkosti zápästia.

Náramok z nehrdzavejúcej ocele Swarovski White Crystalline Delight


Hodinky Swatch Back To Pink Berry Watch LR123C kombinujú 25 mm okrúhle plastové puzdro a ružový silikónový remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má ružový analógový ciferník s kontrastnými bielymi akcentmi. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Hodinky Swatch Back To Pink Berry


Tento nadčasový dizajn pochádza od Swatch. Čierny plastový remienok bol spojený s jemným, decentným bielym ciferníkom. Ciferník obsahuje čierne číselné značky hodín a názov značky. Šírka puzdra: cca 25 mm. Vodeodolnosť: 30m. Quartzový strojček

Dámske hodinky s čiernym gumeným remienkom s okrúhlym ciferníkom


Urobte vyhlásenie s týmto dizajnom Blue Taste, ktorý bol vyrobený s odolným čiernym plastovým puzdrom s modrým / kostrovým ciferníkom s výraznými ružovými ručičkami, indexmi a dizajnom lunety. Tento pútavý model je zakončený čiernym silikónovým remienkom, ktorý má tradičné zapínanie na hliníkovú pracku.

Dámske hodinky Swatch Blue Taste Big Bold Watch


Nechajte trblietať tieto trblietavé hodinky Lovely Lilac od Swatch. Vyrobené z hladkého puzdra z nehrdzavejúcej ocele s kamennou dlažbou, kus obsahuje výrazný krištáľový ciferník s ručičkami z nehrdzavejúcej ocele. Kus je zakončený odolným fialovým gumeným remienkom.

Dámske hodinky Krásne fialové hodinky s remienkom