Vyjadrite sa s týmito výraznými hodinkami Seksy Rocks. Tieto úžasné hodinky obsahujú obdĺžnikový ciferník so žiarivým ružovým kameňom obklopený iónovým krytom. Hodinky sú zakončené strieborným iónovým náramkom a bielym koženým remienkom s ultra jemnými krištáľovými kameňmi. Vybavené samonastaviteľným náramkom, ktorý vyhovuje vášmu štýlu.

Dámsky náramok Sekonda Seksy Rocks Pink Crystal

Dámsky náramok Sekonda Seksy Rocks Pink Crystal


Dodajte svojmu outfitu šmrnc s týmito elegantnými a šik hodinkami. Hodinky majú iónovo strieborné obdĺžnikové puzdro s fialovým ciferníkom a kryštálovými indexmi. Hodinky sú zakončené náramkom z nehrdzavejúcej ocele a fialovým remienkom, ktorý je zdobený oslnivými ultra jemnými krištáľovými kameňmi.

Dámsky náramok Sekonda Seksy Rocks Purple Dial Stone Set


Dokonalé hodinky pre žiarivé farby. Hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Seksy Rocks, obsahujú rhodiované obdĺžnikové puzdro so žiarivo modrým ciferníkom s kryštálovými indexmi. Hodinky sú zakončené rhodiovaným náramkom a jemným čiernym koženým remienkom zdobeným trblietavými krištáľovými kameňmi. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámske hodinky Sekonda Seksy Rocks s rhodiovaným modrým trblietavým koženým remienkom


Vydajte sa na divokú stranu s týmito štýlovými hodinkami Seksy Rocks. Tieto štýlové hodinky sú vybavené obdĺžnikovým strieborným iónovým pokovovaným puzdrom na ciferník s ciferníkom v kontrastnej farbe šampanského. Ciferník je zdobený trblietavými krištáľovými hodinovými značkami a ručičkami z nehrdzavejúcej ocele. Hodinky sú zakončené trblietavým náramkom v striebornej farbe a pútavým remienkom s leopardím vzorom zdobeným kryštálmi.

Dámsky náramok s trblietavým leopardím ciferníkom Sekonda Seksy Rocks z nehrdzavejúcej ocele


Vydajte sa na divokú stranu s týmito štýlovými hodinkami Seksy Rocks. Tieto štýlové hodinky sú vybavené obdĺžnikovým strieborným iónovým pokovovaným puzdrom na ciferník s ciferníkom v kontrastnej farbe šampanského. Ciferník je zdobený trblietavými krištáľovými hodinovými značkami a ručičkami z nehrdzavejúcej ocele. Hodinky sú zakončené trblietavým náramkom v striebornej farbe a pútavým remienkom s potlačou zebry zdobeným kryštálmi.

Dámsky náramok Sekonda Seksy Rocks z nehrdzavejúcej ocele so šampanským ciferníkom Glitter Zebra


Tieto krásne hodinky Seksy sú ideálne na prácu v tomto sezónnom trende zmiešaného kovu. Hodinky sú vyrobené v dizajne ružového zlata s kontrastným hnedým pokovovaním. Ciferník je tiež zdobený kryštálovými indexmi a ručičkami z nehrdzavejúcej ocele. Náramok je hodinky zdobené trblietavými bielymi kryštálmi a je zakončená záhybom cez sponu zapínanie pre bezpečné uchytenie.

Dámy Sekonda Seksy Rose Gold Plated Crystal Set Dial hnedý náramok


Dámske hodinky Seksy Silver and Rose Gold Plated Watch 2216. Šírka púzdra: 30 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Dámske hodinky Sekonda Seksy Two Tone


Tieto nádherné dámske hodinky sa skladajú z náramku v tóne ružového zlata a zodpovedajúceho oceľového púzdra. Nechýba ani biely ciferník, ktorý obsahuje hodinové obušky v tvare draka a jeden trblietavý kubický zirkónový kameň spolu s luminiscenčnými ručičkami na zobrazenie 12-hodinového času. Hĺbka púzdra: 7 mm. Šírka púzdra: 36 mm. Strojček hodiniek: Quartz

Dámske hodinky Sekonda Seksy