Nadčasové materiály a rafinovaný dizajn, ohromujúca kolekcia Toccata zapôsobí na ženy, nad ktorými čas neovláda nadvládu. Nadčasová a elegantná kolekcia oslavuje umeleckého a hudobného ducha značky a jej DNA. Tento úžasný model, vyrobený s 29 mm puzdrom, je skutočnou šperkovnicou s perleťovým ciferníkom, 11 trblietavými diamantmi s dokonalou kombináciou nehrdzavejúcej ocele a pokovovaním žltým zlatom. Nadčasová a elegantná kolekcia Toccata dokazuje, že krása nie je vždy pominuteľná.

Dámsky náramok Raymond Weil Toccata s dvojfarebnou diamantovou súpravou Mother Of Pearl Dial

Dámsky náramok Raymond Weil Toccata s dvojfarebnou diamantovou súpravou Mother Of Pearl Dial


Dámske toccata hodinky Raymond Weil 5925-P-00995 kombinujú 23 mm obdĺžnikové puzdro z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe a náramok z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe so skladacou sponou s dvojitým bezpečnostným systémom push. Má biely perleťový ciferník osadený 8 diamantmi s jedným brusom SI2 až SI1 (0,026 ct) a dátumovým okienkom na troch hodinách, ktoré je chránené pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Raymond Weil Toccata


Dámske toccata hodinky Raymond Weil 5925-ST-00300 kombinujú 23 mm obdĺžnikové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so skladacou sponou s dvojitým bezpečnostným systémom push. Má biely analógový ciferník s rímskymi číslicami a dátumovým okienkom na tri hodiny, ktoré je chránené pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Raymond Weil Toccata


Dámske toccata hodinky Raymond Weil 5925-STP-00995 kombinujú 23 mm obdĺžnikové dvojfarebné puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so skladacou sponou s dvojitým bezpečnostným systémom push. Má biely perleťový ciferník osadený 8 diamantmi s jednoduchým brusom SI2 až SI1 (0,026 ct), ktorý je chránený pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Raymond Weil Toccata


Tieto úžasné hodinky od Raymonda Weila sú dokonalým doplnkom do vašej zbierky. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má dvojfarebné prevedenie pozlátené ružovým zlatom. Kontrastný čierny ciferník je osadený diamantovými značkami hodín a ručičkami pozlátenými ružovým zlatom. Kus je ukončený dátumovým okienkom na 3. hodine a zapínaním na sponu.

Dámske hodinky Raymond Weil Toccata


Tieto úžasné hodinky od Raymonda Weila sú dokonalým doplnkom do vašej zbierky. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má pozlátené dvojfarebné prevedenie. Kontrastný strieborný ciferník je osadený diamantovými značkami hodín a pozlátenými ručičkami. Kus je ukončený dátumovým okienkom na 3. hodine a zapínaním na sponu.

Dámske hodinky Raymond Weil Toccata


Hodinky REEBOK RD-DIA-L2-PBIB-B2 Diane kombinujú 40mm plastové puzdro a čierny silikónový remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má čierny analógový ciferník so zlatými tónmi, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Reebok Diane


Hodinky REEBOK RD-DIA-L2-PWIW-13 Diane kombinujú 40mm plastové puzdro a biely silikónový remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má strieborný analógový ciferník s akcentmi ružového zlata, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Reebok Diane