Tento model z kolekcie Under the Sea bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele pozláteným iónovým svetlom v ružovom zlate, ktoré je vybavené modrým ciferníkom slnečného žiarenia s ručičkami v tóne ružového zlata, na ktorých trblietavé kryštály a syntetické perly vytvárajú bublinkový kruhový kruh. S bledým ružovým zlatom pozláteným sieťovaným náramkom, ktorý ho perfektne dopĺňa, robí z tohto dizajnu podvodný poklad, ktorý si nebudete chcieť vyzliecť.

Dámsky náramok Olivia Burton Under The Sea Mesh

Dámsky náramok Olivia Burton Under The Sea Mesh


Tento model z kolekcie Under the Sea bol vyrobený s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré má modrý a fialový ombre trblietavý ciferník s ručičkami v ružovom zlate, mušľou a farebnými krištáľovými značkami hodín. Tieto hodinky s bielym trblietavým koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa, vám prinesú atmosféru východu oceánu po celý deň.

Dámske hodinky Olivia Burton Under The Sea Strap


Tento model z kolekcie Under the Sea bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele pokovovaným iónovým bronzom, ktoré obsahuje fialový ciferník s ručičkami v červenom tóne, na ktorých trblietavé kryštály a syntetické perly vytvárajú bublinkový kruhový kruh. S tmavostrieborným trblietavým koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa, robí z tohto dizajnu podvodný poklad, ktorý si nebudete chcieť vyzliecť.

Dámske hodinky Olivia Burton Under The Sea Strap


Tento model z kolekcie Under the Sea bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje strieborný ciferník slnečného žiarenia so striebornými ručičkami, na ktorých trblietavé kryštály a syntetické perly vytvárajú bublinkový haló. Doplnený strieborným trblietavým koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa, robí z tohto dizajnu podvodný poklad, ktorý si nebudete chcieť vyzliecť.

Dámske hodinky Olivia Burton Under The Sea Strap


Tieto hodinky, inšpirované mesačnou záhradou, boli vyrobené s ružovým zlatom iónovým iónovým puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s trblietavým čiernym ciferníkom s klasickými kvetmi ruží, pivónií a kvetov gypsofílie. Tieto hodinky zakončené ružovým iónovým sieťovaným náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa, sú ideálnym doplnkom každého outfitu.

Dámsky sieťovaný náramok Olivia Burton Winter Blooms


Tieto hodinky sú dôkazom toho, že dobré veci prichádzajú v malých baleniach, boli vyrobené s ružovým zlatom iónovým puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré má strieborný ciferník s ručičkami v ružovom zlate a rímskymi číslicami. Tento klasický dizajn bol zakončený ružovým zlatom iónovým náramok, ktorý ho dokonale dopĺňa, takže je ideálny na každodenné nosenie.

Dámsky náramok Olivia Burton Wonderland


Vyjadrite sa s týmto modelom Wonderland vyrobeným s iónovým puzdrom zo žltého zlata s modrým ciferníkom s ručičkami v žltom zlate, rímskymi číslicami a trblietavými kryštálmi na ciferníku a rámiku. Vďaka iónovému pozlátenému náramku zo žltého zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa, urobí z týchto hodiniek jedny z vašich najobľúbenejších.

Dámsky náramok Olivia Burton Wonderland


Vyjadrite sa s týmto modelom Wonderland vyrobeným s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s bielym perleťovým ciferníkom s kontrastnými ružovo zlatými ručičkami, rímskymi číslicami a trblietavými kryštálmi na ciferníku a ráme. Vďaka náramku z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa, sa tieto hodinky stanú jedným z vašich najobľúbenejších.

Dámsky náramok Olivia Burton Wonderland