Sladká premena pre ikonickú Lucky Bee. roztomilý motív včiel Lucky, vyrobený s iónovým puzdrom z nehrdzavejúcej ocele pokovovaným ružovým zlatom, pekne sedí na zasnenom fialovom a modrom ombre ciferníku s ručičkami v tóne ružového zlata a rímskymi číslicami. S ružovým zlatom iónovým sieťovaným náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa, je tento kúsok ideálnou kombináciou zábavy a funkcie.

Dámsky náramok Olivia Burton Candy Shop

Dámsky náramok Olivia Burton Candy Shop


Tento sladký ako cukor je vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s krásnym ružovým, modrým a bielym 3D otočným ciferníkom s bielym trblietavým leskom. Tento model je zakončený ružovým žuvačkovým koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa, a preto vo vás určite vzbudí chuť.

Dámske hodinky Olivia Burton Candy Shop s remienkom


Sladká premena pre ikonickú Lucky Bee. roztomilý motív včiel Lucky, vyrobený s iónovým puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s ružovým zlatom, pekne sedí na zasnenom modro-žltom ombre ciferníku s ručičkami v tóne ružového zlata a rímskymi číslicami. Tento kúsok, zakončený tyrkysovým koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa, je ideálnou kombináciou zábavy a funkcie.

Dámske hodinky Olivia Burton Candy Shop s remienkom


Klasický a moderný, nadčasový dizajn bol vytvorený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa vyznačuje trblietavým bielym perleťovým ciferníkom s ručičkami v ružovom zlate, detailom skrutky a hodinovými značkami Swarovski. Je zakončený sieťovaným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa, vďaka čomu je tento model ideálny na každodenné nosenie.

Dámsky klasický náramok Olivia Burton


Klasický a moderný, nadčasový dizajn bol vytvorený s ružovým zlatom iónovým pokovovaným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s bielym perleťovým ciferníkom s ručičkami v ružovom zlate, detailom skrutky a hodinovými značkami Swarovski. S ružovým zlatom iónovým pozláteným článkovým náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa, vďaka čomu je tento model ideálny na každodenné nosenie.

Dámsky klasický náramok Olivia Burton


Klasický a moderný, nadčasový dizajn bol vytvorený s púzdrom z nehrdzavejúcej ocele pozláteným iónovým žltým zlatom, ktoré obsahuje biely ciferník s perleťovými ručičkami v tóne žltého zlata, detaily skrutky a kamienkové značky hodín. Dozdobený iónovým sieťovým náramkom zo žltého zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa, vďaka čomu je tento model ideálny na každodenné nosenie.

Dámsky klasický sieťovaný náramok Olivia Burton Classics


Z Classic Collection sú hodinky Demi Mother of Pearl Dial Tan & Rose Gold Tone Watch OB16SE18 u nás zakúpené od Olivie Burton. Obsahuje 34 mm puzdro v ružovo zlatej farbe a medovohnedý kožený remienok s tradičným zapínaním na pracku. Má biely perleťový ciferník s krištáľovými a skrutkovými detailmi, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Olivia Burton Demi Mother Of Pearl Dial Tan Rose Gold Tone


Objavte temnú krásu Nočnej záhrady, kolekciu maľovanú tajnými kúzlami prírodného sveta, keď zapadne slnko. Tento štýl obsahuje náladový 34 mm čierny ciferník s neočakávanými trblietavými kryštálmi, kryštálmi Swarovski, farebnými kúzlami a mystickými motívmi motýľov. Tieto očarujúce hodinky, doplnené o jemný vegánsky čierny remienok a kontrastné puzdro v zlatej farbe pre väčšiu dramatickosť, sú ako živý sen o vzdialenom polnočnom svete.

Dámske hodinky Olivia Burton Demi Night Garden Butterflies v čiernej a zlatej farbe