Tento trendový dizajn z kolekcie Ritz bol vytvorený s puzdrom pokovovaným iónovým povrchom zo žltého zlata, ktoré obsahuje trblietavý kamienkový ciferník, v centre pozornosti je logo MK a je obklopené dlažobným rámom. Tento pútavý dizajn je doplnený iónovým náramkom zo žltého zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Michael Kors Ritz

Dámsky náramok Michael Kors Ritz


Tento trendový dizajn z kolekcie Ritz bol vytvorený s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom, ktoré obsahuje trblietavý kamenný ciferník s logom MK, ktorý je v centre pozornosti a je obklopený dlažobným rámom. Tento pútavý dizajn bol doplnený ružovým zlatom iónovým náramok, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Michael Kors Ritz


Tento nadčasový športový dizajn z kolekcie Ritz bol vytvorený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje elegantný strieborný ciferník chronografu so striebornými ručičkami a pútavými kamienkovými hodinovými značkami a rámčekom. Tento dizajn je vybavený aj dátumovkou a funkciou stopiek a je zakončený náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Michael Kors Ritz Crystal Beel


Hodinky Michael Kors MK7310 kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má zlatý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovkou a subciferníkmi chronografu, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Ritz s pozláteným chronografom


Tieto úžasné hodinky sú dokonalým každodenným doplnkom. Hodinky sa pýšia dvojfarebným dizajnom s náramkom z nehrdzavejúcej ocele a akcentmi pozlátenými ružovým zlatom. Biely ciferník zdobia tri subciferníky chronografu a kontrastné ružové zlaté značky hodín a ručičky. Krištáľové ozdoby na náramku, obrube a ciferníku dodajú vášmu každodennému outfitu šmrnc. Tieto praktické a módne hodinky sa dajú nosiť samostatne alebo v kombinácii s vašimi obľúbenými šperkami Michael Kors a dotvoria tak váš vzhľad.

Dámsky dvojfarebný krištáľový náramok s chronografom Michael Kors Ritz


Hodinky Michael Kors MK7302 kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má analógový ciferník z ružového zlata s luminiscenčnými ručičkami, dátumovkou a subciferníkmi chronografu, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Ritz s ružovým zlatom s chronografom


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu romantický ružový odtieň s týmito úžasnými hodinkami Ritz od Michaela Korsa. Tieto pútavé hodinky sú vybavené ružovým zlatým ciferníkom chronografu, ktorý je osadený doplnkovými hodinovými značkami a ručičkami z ružového zlata. Kúsok je ďalej zvýraznený krištáľovým rámom pre pridaný lesk. Hodinky sú zakončené ružovým pozláteným náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na patentku.

Dámsky náramok s chronografom Michael Kors Ritz Rose s chronografom


Hodinky Michael Kors MK7301 kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovkou a subciferníkmi chronografu, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Ritz Stainless Steel Silver s chronografom