Tieto klasické dámske hodinky od Emporio Armani prechádzajú z tenkého náramku do jemne zakriveného zlatého puzdra z nehrdzavejúcej ocele. Mäkký broskyňový ciferník zdobia iba tenké ručičky a značky hodín, aby sa tento elegantný kúsok hodil na každú príležitosť. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámsky náramok Emporio Armani Gold Blush

Dámsky náramok Emporio Armani Gold Blush


Emporio Armani predstavuje tieto dámske hodinky so zlatým lícenkovým puzdrom, náramkom a ciferníkom slnečných lúčov, ktorý je osadený trojitými krištáľovými značkami hodín a detailom rímskych číslic. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček: Quartz. Vodotesnosť: 30 metrov

Dámsky náramok Emporio Armani Gold Blush


Hodinky Emporio Armani AR11506 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zelený kožený remienok s tradičnou prackou. Má čierny analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovkou a subciferníkmi chronografu, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Emporio Armani so zeleným remienkom s ružovým zlatom


Hodinky Emporio Armani Ladies kappa Nude Gold Tone AR80058 kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový kožený remienok s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je zospodu chránený. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Emporio Armani Kappa Nude Gold Tone


Tento moderný dizajn značky Kappa bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré má strieborný ciferník so striebornými ručičkami a trblietavými kamennými značkami hodín. Tento nadčasový model je zakončený sieťovaným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Emporio Armani Kappa


Od Emporio Armani je tento krásny klasický dizajn. Tieto elegantné hodinky sú vybavené úžasným perleťovým ciferníkom a luxusným remienkom náramku z nehrdzavejúcej ocele. Elegantné obušky a značky hodín s rímskymi číslicami dodávajú tomuto kúsku, ktorý vyráža dych, sofistikovanosť. Popis produktu:. Šírka púzdra: 31 mm. Vodeodolnosť: 30m. Strojček: Quartz

Dámske hodinky Emporio Armani Mother Of Pearl


Hodinky Emporio Armani AR11505 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má perleťový analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovkou a subciferníkmi chronografu, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Emporio Armani Mother Of Pearl s ružovým zlatom


Tieto štýlové hodinky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele majú dvojfarebný dizajn. Perleťový ciferník je zdobený hodinkami z ružového zlata a ručičkami s ikonickým logom orla Emporio Armani na 12. hodine. Šumivé krištáľové ozdoby v tvare bagety sedia na obrube a zdobia náramok.

Dámsky náramok Emporio Armani Mother Of Pearl Dvojfarebný kryštálový set