Tento atraktívny dizajn Gianni bol vyrobený s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje luxusný perleťový ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata a trblietavými kamienkovými značkami hodín. Tento model je doplnený ružovým zlatom iónovým náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Emporio Armani Gianni

Dámsky náramok Emporio Armani Gianni


Hodinky Emporio Armani AR11403 Gianni kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tóne žltého zlata a zelený kožený remienok s tradičnou prackou. Má zelený a trblietavý krištáľový nastavený analógový ciferník, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Emporio Armani Gianni so zeleným remienkom


Hodinky Emporio Armani Ladies Gianni Strap AR11468 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tvare ružového zlata a modrý kožený remienok s tradičnou prackou. Má analógový ciferník s perleťovým kryštálom s ručičkami v tóne ružového zlata a rímskymi číslicami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hĺbka puzdra približne 7,80 mm

Dámske náramkové hodinky Emporio Armani Gianni


Hodinky Emporio Armani Gianni T-Bar Automatic AR60043 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a zodpovedajúci náramok z ružového zlata so zapínacou sponou na tlačidlo. Má trblietavý modrý analógový ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata, rímskymi číslicami a pútavým motívom hviezdy, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Sila je generovaná automatickým pohybom. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky automatický náramok Emporio Armani Gianni T-bar


Hodinky Emporio Armani AR11424 Gianni kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a modrý kožený remienok s tradičnou prackou. Má žiarivo modrý analógový ciferník s rímskymi číslicami v tóne ružového zlata a ručičky, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hĺbka puzdra: Pribl. 7,5 mm

Dámske hodinky Emporio Armani Gianni s modrým remienkom


Hodinky Emporio Armani Ladies Gianni T-Bar AR11423 kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v ružovom zlate a náramok z nehrdzavejúcej ocele v ružovom zlate so zapínaním na tlačidlo. Má modrý a trblietavý analógový ciferník s ružovo zlatými ručičkami a rímskymi číslicami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky náramok Emporio Armani Gianni T-bar


Tento rozkošný dizajn Gianni bol vyrobený s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje luxusný perleťový ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata a trblietavými kamennými značkami hodín. Tento nadčasový model je zakončený bledoružovým koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Emporio Armani Gianni T-bar s ružovým koženým remienkom


Hodinky Emporio Armani AR80053 Gianni T-Bar kombinujú 32 mm puzdro v ružovo zlatej farbe a modrý kožený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má biely perleťový ciferník s akcentmi ružového zlata a krištáľovými detailmi, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Súčasťou súpravy sú aj náušnice z nehrdzavejúcej ocele s logom orla v tóne ružového zlata.

Dámske hodinky Emporio Armani Gianni T-bar