Dodajte svojmu každodennému vzhľadu elegantný vzhľad s týmito úžasnými hodinkami z ružového zlata. Súčasťou klasickej kolekcie je kus vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom. Trblietavý ciferník s perleťou je osadený diamantovými hodinovými značkami pre pridaný lesk. Dokončené ružovým zlatom pozláteným náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na sponu.

Dámsky náramok Bulova Classic s ružovým zlatom á perleťový náramok

Dámsky náramok Bulova Classic s ružovým zlatom á perleťový náramok


Tieto úžasné hodinky z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sú súčasťou klasickej kolekcie, majú pútavý strieborný ciferník s perleťovým vnútorným detailom. Kus je zdobený hodinovými značkami z nehrdzavejúcej ocele a ručičkami s dátumovým okienkom na 3. hodine. Ukončené náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na sponu.

Dámsky náramok Bulova Classic z nehrdzavejúcej ocele Mother Of Pearl Date Dial


Tieto pútavé hodinky, ktoré sú súčasťou klasickej kolekcie, sú ideálne na každodenné nosenie. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s trendovým dvojfarebným dizajnom pozláteným ružovým zlatom, kus obsahuje kontrastný perleťový ciferník s dátumovým okienkom na 3. hodine. Kus je zakončený dvojfarebným náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zapínaním na sponu.

Dámsky Bulova klasický náramok z nehrdzavejúcej ocele perleťový ciferník s ružovým zlatom


Tieto klasické dámske hodinky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele sú ideálne na každodenné nosenie. Kus obsahuje perleťový ciferník s hodinovými značkami a ručičkami z nehrdzavejúcej ocele. Ukončené náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na sponu.

Dámsky náramok Bulova Classic z nehrdzavejúcej ocele Mother Of Pearl Dial


Tieto úžasné hodinky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele sú navrhnuté tak, aby ste si ich všimli. Súčasťou klasickej kolekcie je perleťový ciferník s hodinovými značkami z nehrdzavejúcej ocele a trblietavými diamantovými indexmi. Kus je zakončený náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zapínaním na sponu.

Dámsky náramok Bulova Classic z nehrdzavejúcej ocele Mother Of Pearl Diamond Set Dial


Tieto pútavé hodinky, ktoré sú súčasťou klasickej kolekcie, sú ideálne na každodenné nosenie. Tento kus vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s trendovým dvojfarebným dizajnom má kontrastný tmavomodrý ciferník s dátumovým okienkom na 3 hodiny. Kus je zakončený dvojfarebným náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zapínaním na sponu.

Dámsky dvojfarebný náramok s dátumovkou Bulova Classic z nehrdzavejúcej ocele tmavomodrej farby


Tieto nadčasové spoločenské hodinky sú vyrobené s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré má strieborný vzorovaný ciferník so zodpovedajúcimi striebornými ručičkami, číslicami v tóne ružového zlata a kamienkovými značkami hodín. Tento model je tiež vybavený trblietavým kamenným rámom a je zakončený náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky krištáľový náramok Bulova


Hodinky Bulova 98L283 Crystal Phantom kombinujú 31 mm zlaté puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Tieto hodinky sú zdobené trblietavými kryštálmi a majú biely ciferník z perlete so subciferníkom na šiestej hodine, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Bulova Crystal Phantom