Tieto krásne a pútavé hodinky sú dokonalým doplnkom každej zbierky. Hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Twilight, sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a majú lesklé klinčekové zlato IP pokovovanie so zlatým textúrovaným ciferníkom. Pútavú farbu ciferníka ešte zvýrazňuje trblietavý krištáľový rámček. Hodinky sú zakončené sieťovaným náramkom a zapínaním na prehyb cez sponu.

Dámsky náramok Boss Twilight Rose Mesh

Dámsky náramok Boss Twilight Rose Mesh


Hodinky BOSS 1502679 One kombinujú 38 mm okrúhle pozlátené puzdro z nehrdzavejúcej ocele a pozlátený náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má tmavozelený analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovku, tri subciferníky chronografu a biele kryštály umiestnené na každom indexe, chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Zlaté krištáľové hodinky Boss One


Hodinky BOSS 1502678 One kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom. a ružovým zlatom pozlátený náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má ružovým zlatom pozlátený analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovku, tri subciferníky chronografu a biele kryštály umiestnené na každom indexe, chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Krištáľové hodinky Boss One s ružovým zlatom


Hodinky BOSS 1502676 One kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má pozlátený analógový ciferník so slnečnými lúčmi s luminiscenčnými ručičkami, dátumovku, tri subciferníky chronografu a biele kryštály umiestnené na každom indexe, chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Strieborné krištáľové hodinky Boss One


Hodinky BOSS 1502672 Steer kombinujú 36 mm okrúhle pozlátené puzdro z nehrdzavejúcej ocele a pozlátený náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má zlatý analógový ciferník so slnečnými lúčmi so štyrmi bielymi krištáľovými obuškami ako indexmi, dátumom viditeľným na pozícii 6, chráneným pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Zlaté krištáľové hodinky Boss Steer


Hodinky BOSS 1502670 Steer kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má ružový analógový ciferník so slnečnými lúčmi so štyrmi bielymi krištáľovými obuškami ako indexmi, dátum viditeľný na pozícii 6, chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Ružové krištáľové hodinky Boss Steer


Hodinky BOSS 1502671 Steer kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom. a ružovým zlatom pozlátený náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má červený analógový ciferník so slnečnými lúčmi so štyrmi bielymi krištáľovými obuškami ako indexmi, dátum viditeľný na pozícii 6, chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Krištáľové hodinky Boss Steer s ružovým zlatom


Tieto úžasné hodinky, ktoré sú súčasťou klasickej kolekcie, sú dokonalým každodenným doplnkom, ktorý dodá vášmu každodennému vzhľadu trendový vzhľad. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má lesklý ružový ciferník s hodinovými značkami a ručičkami pozlátenými ružovým zlatom. Kus je zakončený ružovým zlatom pozláteným náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na patentku.

Dámsky klasický ružový náramok s ružovým ciferníkom Bulova