Sofistikované a minimalistické, tieto úžasné hodinky Marina od Boss sú dokonalým doplnkom na každý deň. Hodinky sú vyrobené s dvojfarebným náramkom z nehrdzavejúcej ocele a majú doplnkový zlatý ciferník slnečného žiarenia s kontrastnými značkami hodín a ručičkami z nehrdzavejúcej ocele. Kus je zakončený zapínacou sponou pre ľahké nosenie a bezpečné vybratie.

Dámsky náramok Boss Marina Gold Dial

Dámsky náramok Boss Marina Gold Dial


Hodinky BOSS 1502631 Novia kombinujú 38 mm keramické puzdro okrúhleho tvaru a biely keramický náramok so zapínaním na tlačidlo. Má pozlátený analógový ciferník s pozlátenými luminiscenčnými ručičkami, čiastkové ciferníky dňa a dátumu osadené bielymi kryštálmi a tachymetrickú stupnicu chránenú pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Boss Novia Gold Plated Keramické biele


Hodinky BOSS 1502632 Novia kombinujú 38 mm keramické puzdro okrúhleho tvaru a biely keramický náramok so zapínaním na tlačidlo. Má bledofialový analógový ciferník so striebornými luminiscenčnými ručičkami, čiastkové ciferníky dňa a dátumu osadené ružovými kryštálmi a tachymetrickú stupnicu chránenú pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Boss Novia Bledofialové keramické biele hodinky


Hodinky BOSS 1502633 Novia kombinujú 38 mm keramické puzdro okrúhleho tvaru a čierny keramický náramok so zapínaním na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami pozlátenými ružovým zlatom, čiastkové ciferníky dňa a dátumu osadené bielymi kryštálmi a tachymetrickú stupnicu chránenú pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske keramické čierne hodinky Boss Novia Rose Gold Plated


Dámske hodinky BOSS Novia Watch 1502614 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník s tromi vedľajšími ciferníkmi a dátumovkou medzi štvrtou a piatou hodinou, ktorá je chránená minerálnym sklíčkom. Na lunete je aj funkcia tachymetra. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Boss Novia


Dámske hodinky BOSS Novia Watch 1502616 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má striebristo biely analógový ciferník s tromi vedľajšími ciferníkmi a dátumovkou medzi štvrtou a piatou hodinou, ktorá je chránená minerálnym sklíčkom. Na lunete je aj funkcia tachymetra. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Boss Novia


Dámske hodinky BOSS Novia Watch 1502617 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má hnedý analógový ciferník s tromi vedľajšími ciferníkmi a dátumovkou medzi štvrtou a piatou hodinou, ktorá je chránená minerálnym sklíčkom. Na lunete je aj funkcia tachymetra. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Boss Novia


Dámske hodinky BOSS Novia Watch 1502618 kombinujú 38 mm okrúhle dvojfarebné puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má zlatý analógový ciferník s tromi vedľajšími ciferníkmi a dátumovým okienkom medzi štyrmi a piatimi hodinami, ktoré je chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Na lunete je aj funkcia tachymetra. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Boss Novia