Tento trendový dizajn Hera bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele so strieborným ciferníkom s luminiscenčnými ručičkami v tóne ružového zlata a trblietavými kamienkovými značkami hodín. Tento model má tiež denný/dátumový/ 24-hodinový displej, leštený ružovo-zlatý rámček a je zakončený dvojfarebným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Boss Hera

Dámsky náramok Boss Hera


Tento trendový dizajn Hera bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s ružovým zlatým ciferníkom s luminiscenčnými ručičkami a indexmi v tóne ružového zlata. Tento model je tiež vybavený displejom pre deň/dátum/24 hodín, pútavým rámom s kamenným rámom a je ozdobený náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Boss Hera


Tento trendový dizajn Hera bol vyrobený s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré má tmavomodrý ciferník s luminiscenčnými ručičkami a indexmi v tóne ružového zlata. Tento model má tiež denný/dátumový/24-hodinový vedľajší číselník, pútavý kamienkový rám a je doplnený ružovým zlatom iónovým náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Boss Hera


BOSS nám prinášajú tieto strieborné hodinky. S okrúhlym puzdrom z nehrdzavejúcej ocele a náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na šperky. Má strieborný ciferník so striebornými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 30 metrov.

Dámska šéfová reťaz


Tieto štýlové zlaté hodinky od BOSS sú skvelým doplnkom ku každému outfitu. Kombinácia púzdra z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe a náramku z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe so zapínaním na šperky. Má zlatý ciferník so zlatými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 30 metrov.

Dámska šéfová reťaz


Tieto zlaté hodinky nám kúpila spoločnosť BOSS. Kombinácia puzdra z nehrdzavejúcej ocele a zlatého náramku z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má strieborný ciferník s krištáľovými značkami hodín na dvanástej, tretej, šiestej a deviatej hodine, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Boss Majesty


Tieto štýlové dámske hodinky nám kúpila spoločnosť BOSS. Obsahuje 32 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má modrý ciferník s krištáľovými značkami hodín na dvanástej, tretej, šiestej a deviatej hodine, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Boss Majesty


BOSS nám prinášajú tieto štýlové dámske hodinky. Kombinácia 32 mm púzdra z nehrdzavejúcej ocele a bieleho koženého remienka s tradičným zapínaním na pracku. Má strieborný ciferník s krištáľovými značkami hodín na dvanástej, tretej, šiestej a deviatej hodine, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Boss Majesty